Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: ITE Media APS
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, NT

Brak

Wymagania sprzętowe - Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie

  • Pentium 166MHz,
  • 64MB RAM
Opis - Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie
Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie to starsza już gra przygodowa, która nawiązuje do przygód najsłynniejszego trolla świata – sympatycznego Hugo. Jednak nie sterujemy tutaj nim, a tytułowymi Odorkiem i Boberkiem. Niestety, nie ma żadnej wersji demo Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie do pobrania, dlatego też poniższym opisem chcemy przybliżyć Ci tą grę.
Jak sama nazwa wskazuje, mamy tu do czynienia z leśną olimpiadą, zaś skunks Odorek chce zając miejsce dotychczasowego czempiona – Bobra. Może dokonać tego jedynie poprzez zwyciężanie w kolejnych, oryginalnych konkurencjach – rąbaniu drew na czas, strzelaniu śliwkami do jeży i innych. Jako że mamy tu d czynienia z grą dla dzieci, atrakcji nie zabraknie – wyścigi mydelniczek czy też Wulkano-Golf to atrakcje, które gwarantują dobrą zabawę. Niestety, nie jest możliwy download Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie w wersji demonstracyjnej, więc nie będziesz mógł przetestować gry przed zakupem.
Oczywiście wydano Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie po polsku, wiec gdy nabędziesz pełną wersję tego tytułu, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczeni Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie, bowiem od razu otrzymasz Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie pl. Gra wyszła dobrze dopracowana pod względem technicznym, dlatego też nie ukazał się żaden patch Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie. Nie istnieją także kody Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie.
Jeżeli zaś chcesz zobaczyć oprawę wizualną, pobierz screeny Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie, które znajdują się przy tym tekście.  Ukażą Ci one obrazki z gry i dadzą pojęcie o tym, jak wygląda ona w praktyce – niestety, nie istnieje żaden trailer Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie. Oczywiście możesz pobrać te screeny Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie za darmo.
Tytuł ten ma śmiesznie niskie wymagania jak na dzisiejsze czasy i powinien działać płynnie ze wszystkimi najnowszymi systemami operacyjnymi, możesz więc grać w Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie mając Windows 7 oraz Vista i XP. Jedyną rzeczą dostępną z Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie za free są tapety, które znajdują się na stronie oficjalnej stronie Hugo. Jeśli Twoje dziecko lubi tego sympatycznego stwora lub lubisz go Ty, ściągnij tapety Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie na swój komputer, aby po jego włączeniu witał Cię dzielny troll. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hugo: Odorek i Boberek na Leśnej Olimpiadzie

dodał: ~eser , 08.10.2016

dobra igra

dodał: ~luizaaa , 19.07.2010

dobra gra

Zręcznościowe