Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: ITE Media APS
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.09.2009
System operacyjny: Windows 95, ME, 2000, XP, NT

Brak

Wymagania sprzętowe - Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów

  • Pentium II 300MHz,
  • 64MB RAM
Opis - Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów
Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów pl to kolejna zręcznościowa gra przygodowa z serii opowiadającej o przygodach zabawnego trolla Hugo. Gra Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów po polsku ukazała się w 2002 roku. Do jej uruchomienia wystarczy Pentium II 300MHz i 64MB RAM-u (wciąż nie wiadomo, jak zachowa się gra Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów na windows 7). Postać trolla Hugo została stworzona w 1990 r. w Danii z myślą o programach telewizyjnych dla dzieci. Później przyszły gry komputerowe, a w rezultacie mały bohater stał się na tyle sławny, że dotarł aż do różnych 40 krajów, sprzedało się też 10 milionów kopii kilkudziesięciu gier komputerowych. Jeśli jeszcze nie znasz tej zabawnej postaci i chcesz zobaczyć jak wygląda Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów, ściągnij screeny z galerii. Ponadto prezentujący grę Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów trailer dostępny jest w sieci (szukaj Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów download trailer).
Hugo po raz kolejny musi zmierzyć się z czarownicą Scyllą, której ma przeszkodzić w stworzeniu groźnej mikstury, do której potrzeba jej czarnych diamentów – zmusza do ich wydobywania plemię Kikurian na Tropikalnej Wyspie. Zadaniem dzielnego trolla jest uwolnić zniewolonych Kikurian i przeszkodzić Scylli. Niestety nie ma gry Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów w wersji demo, ale materiały z produkcji Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów są do pobrania ze stron wydawcy, firmy ITE Media APS (jeśli interesuje Cię Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów, pobierz też screeny zamieszczone w sieci przez fanów serii). Ponadto w Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów za free możemy jak zwykle zagrać w mini-gry urozmaicające rozgrywkę.
W grę Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów za darmo niestety nie zagramy, jako że nie zostało wypuszczone demo, ale obecnie można ją zdobyć za niewielkie pieniądze, również w polskiej wersji (przygotowane do Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów spolszczenie oddaje humorystyczny nastrój pomysłodawców). W grze Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów kody, jakie możemy wprowadzić, to liczby odblokowujące kolejne poziomy gry (np. poziom 2, Old Kiku Trail odblokowuje kod 313323111134). Pierwotna wersja okazała się na tyle wolna od błędów, że nie został wypuszczony do Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów żaden patch.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hugo: Gorączka Czarnych Diamentów

dodał: ~m.a.s.a.k.r.a , 19.09.2010

Ludzie! To tylko opis gry. Nawet jest w prawym górnym rogu napisanę!

dodał: ~hugo , 30.08.2010

cool

dodał: ~adam20140 , 22.03.2010

gdzie tu jest pobierz ??

dodał: ~Duch , 12.03.2010

Gdzie tu jest pobierz ?

dodał: ~Ktoś , 03.02.2010

Ej no wez sie ogarnij ;/ Napisz lepeiej jak to sie pobiera !

dodał: ~cd , 29.12.2009

Jak się to pobiera?\nproszę o szybką odpowiedz\n

dodał: ~qwertyuiopasdfghjkl , 04.10.2009

Jak to sie pobiera

Zręcznościowe