Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: ITE Media APS
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP

Brak

Wymagania sprzętowe - Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło

  • Pentium 166MHz,
  • 16MB RAM,
  • karta graficzna zgodna z DirectX
Opis - Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło
Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło pl to kolejna zręcznościowa gra akcji z serii opowiadającej o przygodach zabawnego trolla Hugo. Gra Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło po polsku ukazała się w 2003 roku. Do jej uruchomienia wystarczy Pentium 166MHz i 16MB RAM-u (wciąż nie wiadomo, jak zachowa się gra Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło na windows 7). Postać trolla Hugo została stworzona w 1990 r. w Danii z myślą o programach telewizyjnych dla dzieci. Później przyszły gry komputerowe, a w rezultacie mały bohater stał się na tyle sławny, że dotarł aż do różnych 40 krajów, sprzedało się też 10 milionów kopii kilkudziesięciu gier komputerowych. Jeśli jeszcze nie znasz tej zabawnej postaci i chcesz zobaczyć jak wygląda Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło, ściągnij screeny z galerii. Ponadto prezentujący grę Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło trailer dostępny jest w sieci (szukaj Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło download trailer).
Po raz kolejny spokojne życia naszego trolla zakłóca nieprzychylna mu czarownica Scylla. Niestety nie ma gry Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło w wersji demo, ale materiały z produkcji Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło są do pobrania ze stron wydawcy, firmy ITE Media APS (jeśli interesuje Cię Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło, pobierz też screeny zamieszczone w sieci przez fanów serii). Ponadto w Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło za free możemy zagrać w mini-gry, a sama rozgrywka podzielona jest na 60 poziomów na trzech różnych stopniach trudności.
W grę Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło za darmo niestety nie zagramy, jako że nie zostało wypuszczone demo, ale obecnie można ją zdobyć za niewielkie pieniądze, również w polskiej wersji (przygotowane do Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło spolszczenie oddaje humorystyczny nastrój pomysłodawców). W wersji PC Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło kody nie będą nam potrzebne, możemy za to znaleźć w sieci trainer. Pierwotna wersja okazała się na tyle wolna od błędów, że nie został wypuszczony do Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło żaden patch.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło

dodał: ~ona , 30.06.2015

Jak mam to pobrać; (

dodał: ~my , 15.01.2011

ok

dodał: ~calineczksa , 19.07.2010

jest exstra

dodał: ~szczur , 20.06.2010

A jakie miałeś DAMIANKU??/

dodał: ~pkp , 07.05.2010

lalala ja też miałem i co

dodał: ~damian12 , 13.03.2010

ja miłem inne hugo Czarodziejskie Zwierciadło

dodał: ~szrek , 10.01.2010

super

dodał: ~... , 13.11.2009

halo

dodał: ~domi , 10.11.2009

czed

Zręcznościowe