Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hugo: CannonCruise

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: ITE Media APS
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, NT

Brak

Wymagania sprzętowe - Hugo: CannonCruise

  • Pentium II 450MHz,
  • 128MB RAM,
  • karta graficzna 32MB,
  • 500MB na HDD
Opis - Hugo: CannonCruise
Hugo: CannonCruise pl to kolejna zręcznościowa gra przygodowa z serii opowiadającej o przygodach zabawnego trolla Hugo. Gra Hugo: CannonCruise po polsku ukazała się w 2004 roku. Do jej uruchomienia wystarczy Pentium II 450MHz i 128MB RAM-u (wciąż nie wiadomo, jak zachowa się gra Hugo: CannonCruise na windows 7). Postać trolla Hugo została stworzona w 1990 r. w Danii z myślą o programach telewizyjnych dla dzieci. Później przyszły gry komputerowe, a w rezultacie mały bohater stał się na tyle sławny, że dotarł aż do różnych 40 krajów, sprzedało się też 10 milionów kopii kilkudziesięciu gier komputerowych. Jeśli jeszcze nie znasz tej zabawnej postaci i chcesz zobaczyć jak wygląda Hugo: CannonCruise, ściągnij screeny z galerii. Ponadto prezentujący grę Hugo: CannonCruise trailer dostępny jest w sieci (szukaj Hugo: CannonCruise download trailer). Co ciekawe, ta część przygód dzielnego trolla pozwala również na rozgrywkę w trybie multiplayer (split screen).
Tym razem Hugo dostaje do ręki stery w pełni uzbrojonej łodzi, za pomocą której musi prześcignąć czarownicę Scyllę w wyścigu po koronę władzy. Niestety nie ma gry Hugo: CannonCruise w wersji demo, ale materiały z produkcji Hugo: CannonCruise są do pobrania ze stron wydawcy, firmy ITE Media APS (jeśli interesuje Cię Hugo: CannonCruise, pobierz też screeny zamieszczone w sieci przez fanów serii). Ponadto w Hugo: CannonCruise za free możemy zagrać w luźno związane z fabułą mini-gry, urozmaicające rozgrywkę .
W grę Hugo: CannonCruise za darmo niestety nie zagramy, jako że nie zostało wypuszczone demo, ale obecnie można ją zdobyć za niewielkie pieniądze, również w polskiej wersji (przygotowane do Hugo: CannonCruise spolszczenie oddaje humorystyczny nastrój pomysłodawców). W grze Hugo: CannonCruise kody zastepuje trainer odblokowujący wszystkie poziomy, który możemy ściągnąć z sieci. Pierwotna wersja okazała się na tyle wolna od błędów, że nie został wypuszczony do Hugo: CannonCruise żaden patch.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hugo: CannonCruiseZręcznościowe