Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hugo: Bohaterowie Sawanny

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: ITE Media APS
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.09.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, 2000, XP, NT

Brak

Wymagania sprzętowe - Hugo: Bohaterowie Sawanny

  • Pentium 133 MHz ,
  • 16 MB RAM,
  • karta dźwiękowa,
  • karta graficzna (zgodna z DirectX),
  • napęd CD-ROM 8x,
Opis - Hugo: Bohaterowie Sawanny
Hugo to sympatyczna postać z kreskówki dla młodszych, która przemierza cały świat i przeżywa różne przygody. Popularność tej serii w naszym kraju jest dość spora, nic więc dziwnego że CD Projekt zdecydował się na publikację zestawu gier przedstawiających przygody ulubieńca dzieci, zaś opisywany dziś Hugo: Bohaterowie Sawanny zalicza się do niego. Niestety, nie zdecydowano się na publikację wersji demo Hugo: Bohaterowie Sawanny do pobrania, więc poniższy opis przybliży Ci ten tytuł.
W tej grze Hugo trafia wraz ze swymi przyjaciółmi na sawannę, aby wypocząć. Niestety, pewien dość nierozgarnięty bocian nie orientuje się zbytnio w realiach sawanny i ma problem z dostarczeniem jaj do adresatów – strusia, krokodyla i orła. Czy Hugo może odmówić pomocy? Oczywiście nie. Niestety, nie jest możliwy download Hugo: Bohaterowie Sawanny w wersji demonstracyjnej, więc nie będziesz mógł przetestować gry przed zakupem. W skrócie rzecz ujmując to tytuł logiczno-zręcznościowy, dzięki któremu dziecko będzie miało okazję poznać sawannę i jej mieszkańców, dobrze się przy tym bawiąc. Jest to także w pewnym stopniu gra przygodowa.
Oczywiście wydano Hugo: Bohaterowie Sawanny po polsku, wiec gdy nabędziesz pełną wersję tego tytułu, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Hugo: Bohaterowie Sawanny, bowiem od razu otrzymasz Hugo: Bohaterowie Sawanny pl. Gra wyszła dobrze dopracowana pod względem technicznym, dlatego też nie ukazał się żaden patch Hugo: Bohaterowie Sawanny. Nie istnieją także kody Hugo: Bohaterowie Sawanny.
Jeżeli zaś chcesz zobaczyć oprawę wizualną, pobierz screeny Hugo: Bohaterowie Sawanny, które znajdują się przy tym tekście.  Ukażą Ci one obrazki z gry i dadzą pojęcie o tym, jak wygląda ona w praktyce – niestety, nie istnieje żaden trailer Hugo: Bohaterowie Sawanny. Oczywiście możesz pobrać te screeny Hugo: Bohaterowie Sawanny za darmo.
Tytuł ten powinien działać płynnie ze wszystkimi najnowszymi systemami operacyjnymi, możesz więc grać w Hugo: Bohaterowie Sawanny mając Windows 7 oraz Vista i XP. Jedyną rzeczą dostępną z Hugo: Bohaterowie Sawanny za free są tapety, które znajdują się na stronie oficjalnej stronie Hugo. Jeśli Twoje dziecko lubi tego sympatycznego stwora lub lubisz go Ty, ściągnij tapety Hugo: Bohaterowie Sawanny na swój komputer, aby po jego włączeniu witał Cię Hugo. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hugo: Bohaterowie Sawanny

dodał: ~olka motyl , 31.03.2010

no rzeczywiście zajebiste

dodał: ~hjkk , 27.11.2009

zajebiste

Zręcznościowe