Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hamilton’s Great Adventure

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Fatshark
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.01.2012
Rozmiar: 300.6 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7
Liczba pobrań: 285

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Hamilton’s Great Adventure

  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GTS lub lepszy)
  • 1 GB HDD
Opis - Hamilton’s Great Adventure
Hamilton’s Great Adventure to sympatyczna zręcznościówka, której koncepcja rozgrywki jest dość interesująca. Jednym z najważniejszych aspektów jest kooperacja, która odgrywa tak samo istotną rolę, bez względu na to czy gramy sami czy też wraz z innym graczem.

Współpraca kluczem do sukcesu


Bohaterem tej gry jest poszukiwacz przygód a towarzyszy mu papuga. Niezwykle ważna jest współpraca pomiędzy tą dwójką, gdyż tylko w ten sposób, mogą oni poradzić sobie z wyzwaniami, które dla nich przygotowano. Są one różnorodne i z pewnością sprawią, że nie będziemy się nudzić.

Oczywiście będą musieli, wykazać się też wieloma umiejętnościami, takimi jak spryt czy zręczność. Wielokrotnie, konieczne może być zmuszenie do pracy szarych komórek, gdyż autorzy postarali się o odpowiednio skomplikowane zagadki logiczne, na których rozwiązanie, trzeba poświęcić dłuższą chwilę.

Barwny świat


Świat po którym się poruszamy wykonano w lekko kreskówkowym stylu. Jest on niezwykle kolorowy. Dopasowano go odpowiednio do stylu rozgrywki, która jest bardzo humorystyczna. Hamilton’s Great Adventure stanowi więc ciekawą alternatywę dla poważnych, wymagających od nas podejmowania trudnych decyzji gier. Z tym tytułem możemy się naprawdę dobrze bawić. Z pewnością nie jest to produkcja, którą będziemy wspominać z sentymentem po latach. Jednak rozrywka jaką oferuje  Hamilton’s Great Adventure, warta jest tego by bliżej poznać ten tytuł.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hamilton’s Great AdventureZręcznościowe