Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Guitar Hero: World Tour

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Neversoft Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 07.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Guitar Hero: World Tour
Kolejna część gry dla umuzycznionych graczy i miłośników konsoli, Guitar Hero: World Tour game z połowy 2009 r. W GH World Tour znów możemy stać się gitarzystą, który musi odegrać swoje kawałki bez fałszowania i odpowiednio szybko, dodatkowo jednak pojawiły się opcje zagrania jako wokalista lub perkusista. Zostały wydane wersje Guitar Hero: World Tour ps3, Guitar Hero: World Tour ps2, wreszcie Guitar Hero: World Tour na xbox 360 oraz Guitar Hero: World Tour na nintendo wii, a ponadto – uwaga, uwaga! – wersja Guitar Hero: World Tour na pc (nie ma jednak Guitar Hero: World Tour mobile, jest za to zupełnie oddzielna gra Guitar Hero Mobile, dostępna w sieci; podobnie nie ma Guitar Hero: World Tour aerosmith, za to istnieje Guitar Hero: Aerosmith z 2008 r.). Choć gra została wydana również w Polsce, Guitar Hero: World Tour nie jest po polsku, jako że w Guitar Hero: World Tour pl mamy zachowany oryginalny klimat amerykańskiej wersji gry (pomimo że jest to europejska edycja). Aby zobaczyć, jak prezentuje się Guitar Hero: World Tour, pobierz screeny z naszej galerii.

W Guitar Hero: World Tour gameplay polega na szybkim naciskaniu przycisków w odpowiednim momencie tak, by postać w grze zagrała odpowiednią melodię. Gameplay z Guitar Hero: World Tour za free możesz zobaczyć w naszym serwisie, klikając na link po prawej. Do zagrania mamy rozmaite mniej lub bardziej znane kawałki, znów pojawia się w nowym Guitar Hero: World Tour metallica z „Trapped Under Ice” (można znaleźć pełną listę piosenek z Guitar Hero: World Tour online – przy okazji przestrzegamy przed częstym błędem w nazwie gry, wpisywanej jako „giutar hero: World Tour”). Guitar Hero: World Tour jak pozostałe gry z serii jest więc muzyczną zręcznościówką, nowością jest natomiast możliwość zagrania wokalistą i perkusistą.

Do wszystkich wersji konsolowych dostępne są te same kody, dzięki którym możemy odblokować ukryte opcje –  zobacz informacje na naszej stronie (link po prawej) lub znajdź pełną ich listę w sieci wpisując Guitar Hero: World Tour cheats. Z kolei na PC dostępne są trainery (szukaj Guitar Hero: World Tour download trainer).

W Guitar Hero: World Tour za darmo możemy też zagrać w trybie multiplayer wersji PC oraz na konsolach, które go wspierają. Do wersji konsolowych warto kupić w zestawie „gitarę” imitującą gitarę elektryczną, co z pewnością wzbogaci rozgrywkę o dodatkową zabawę (zobacz różne modele w sieci wpisując Guitar Hero: World Tour guitar).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Guitar Hero: World Tour

dodał: ~Zuczek , 22.04.2013

Fajna gra

Zręcznościowe