Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Guitar Hero III: Legends of Rock

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Aspyr Media, Inc
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 30.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Guitar Hero III: Legends of Rock

Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800GT lub lepsza), 5.1 GB HDD

Opis - Guitar Hero III: Legends of Rock


Guitar Hero III: Legends of Rock to kolejna część jednej z najbardziej popularnych gier muzycznych na świecie, która ukazała się na większość platform. Możliwa jest więc gra w Guitar Hero III: Legends of Rock na Wii, Xbox 360, a także PS3, a więc wszystkie współczesne konsole. Co najważniejsze, od tej pory także posiadacze komputerów mają okazję nareszcie w nią zagrać, a za przygotowanie konwersji Guitar Hero III: Legends of Rock na PC odpowiada studio Aspyr Media. Twórcy nie zapomnieli także o graczach, których nie stać na zakup nowych konsol i dzięki temu ukazało się również Guitar Hero III: Legends of Rock na PS2, a więc konsolę poprzedniej generacji i to już wszystkie platformy, na których można zagrać w tą bardzo wciągającą grę. Jak widać niestety nie ma Guitar Hero 3: Legends of Rock na Xbox, ale konsola ta nie jest już tak popularna, z racji ukazania się jej następczyni 360. Od wydania gry minęło już trochę czasu i szkoda, że Guitar Hero III: Legends of Rock nie jest za free. Niestety wydawcy nie zdecydowali się również udostępnić graczom download Guitar Hero 3: Legends of Rock w wersji demonstracyjnej, ale taka gra nie potrzebuje rekomendacji i każdy powinien w nią zagrać.

Skupmy się jednak już wyłącznie na samej grze, która pozwala wcielić się nam w rockowego lidera kapeli, prowadzącego swój band po kolejnych szczeblach kariery. Oczywiście do gry niezbędna jest elektroniczna gitara, za pomocą której należy wystukiwać odpowiednie kombinacje, w odpowiednim czasie. Precyzja wykonywania kolejnych kombinacji sprzyja osiąganiu lepszych wyników, a frajda z zabawy i z „gry” na gitarze jest niewątpliwie największym atutem tej pozycji. Jeśli chodzi o liczbę piosenek / songs w Guitar Hero 3: Legends of Rock to jest ona bardzo satysfakcjonująca, a co najważniejsze utwory te to sama śmietanka rockowego brzmienia. W Guitar Hero III: Legends of Rock song stanowi esencję tej gry, a dzięki odpowiednim zabiegom twórców możemy posłuchać przebojów takich kapel jak Iron Maiden, Metallica, Scorpions, czy choćby The Rolling Stones. Podstawowy tryb gry w Guitar Hero 3: Legends of Rock na PC, a także na konsolach jest podzielony na 8 stref, których kolejne pokonywanie, świadczy o zdobywaniu coraz większej sławy i umiejętności. Oprócz Kariery, a także innych zręcznościowych trybów możliwa jest nareszcie również rozgrywka online w Guitar Hero III: Legends of Rock. Pozwala ona na zmierzenie się także z innymi adeptami muzycznego wiosłowania i stanowi dodatkowe urozmaicenie tej pozycji. Niestety gra online w Guitar Hero 3: Legends of Rock jest dostępna wyłącznie na konsolach i zrezygnowano z niej w wersji na komputery osobiste. Ciekawostką jest, że po sukcesie komercyjnym tej części serii postanowiono również wydać Guitar Hero III: Legends of Rock w wersji mobile, pozwalając w ten sposób zmierzyć się z nią również na telefonach komórkowych.

Gra szybko się nie nudzi i zapewnia długie godziny wspaniałej rozgrywki. Warto ją mieć zwłaszcza na imprezach, jako miły dodatek do zabawy. Wersja gry na Xbox 360, oraz PS3 pozwala na dodatkowy download songs do Guitar Hero III: Legends of Rock, których w samej grze jest ponad 70. Niestety nie zdecydowano się na wydanie wersji Guitar Hero 3: Legends of Rock pl, ale nie przeszkadza to w niczym, gdyż i tak utwory są głównie anglojęzyczne. Interfejs gry jest czytelny, dlatego brak Guitar Hero 3: Legends of Rock pl nie powinien sprawić nikomu żadnych problemów. Gra nie jest prosta, a dobre „odgrywanie” kolejnych utworów może czasami okazać się zbyt trudne, dlatego warto pobrać cheats do Guitar Hero 3: Legends of Rock, które możecie znaleźć w naszym serwisie. Guitar Hero 3: Legends of Rock cheats pozwalają na odblokowanie ukrytych bonusów, czy też uzyskanie dostępu do kolejnych stref. Warto także zainstalować Guitar Hero 3: Legends of Rock patch, jeśli chodzi o wersję komputerową, który nanosi kilka niezbędnych poprawek. Oczywiście także najnowszy Guitar Hero 3: Legends of Rock patch za free znajdziecie na naszej stronie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Guitar Hero III: Legends of Rock

dodał: ~guitar hero miszczu , 10.01.2010

Niewidzisz że pisze tylko opis gry >???????????!!!!!!! :D:D:D:D

dodał: ~lusan , 26.12.2009

jak sie tu pobiera co kolwiek??

Zręcznościowe