Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Grimind

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Paweł Mogiła
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 77.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 125

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Grimind
Grimind to mroczna gra platformowa. Gracz steruje tu podobnym do jeża człowieczkiem, który niespodziewanie dla sobie budzi się w mrocznych podziemiach, nie pamiętając, kim jest ani skąd się tam wziął. Co gorsza, podziemia te pełne są niebezpieczeństw, jak np. kwasowe kałuże czy wilcze doły. W pewnym momencie pojawiają się również krwiożercze stwory, przed którymi należy uciekać. Warto zauważyć, że niszczy je światło, o które w podziemiach dość trudno. Gameplay tej produkcji łączy w sobie elementy stricte zręcznościowe z logicznymi – wiele zadań wymaga uprzedniego zaplanowania, od czasu do czasu trafimy też na jakiś mechanizm, którego zasadę działania musimy rozpracować.
Grimind cechuje świetnie wykonana, klimatyczna oprawa audiowizualna. Gra to klasyczne 2D, które z pewnością spodoba się nawet wymagającym miłośnikom gier zręcznościowych. Produkcja ta jest dziełem polskiego dewelopera, więc mamy tu polskojęzyczne napisy. Grę można przetestować dzięki wydaniu demo, które ukazuje pierwszy etap zabawy. Łącznie jest tu czternaście poziomów o rosnącym stopniu trudności.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: GrimindZręcznościowe