Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gravity Core

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Suisoft
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.04.2009
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 225

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Gravity Core

  • Windows 98SE / ME / 2000 / XP / Vista
  • Direct-X 9.0c
  • Athlon / Pentium 1Ghz
  • 128 Mb RAM
  • karta graficzna 64 Mb
  • karta muzyczna zgodna z DirectX
  • 100 Mb HDD
  • (opcjonalnie) kontroler dual-stick
Opis - Gravity Core

Pobierz darmowe demo gry Gravity Core!

Tajemnicza siła opanowała kopalnię w pasie asteroidów pomiędzy Marsem a Jowiszem. Ziemskie statki wojskowe nie są w stanie manewrować pomiędzy asteroidami, dlatego więc zdecydowano się posłać mały statek górniczy, aby uratował ocalałych górników. Pobierz darmowe demo gry GRAVITY CORE i zasiądź za jego sterami. Wszystko zależy od Twej zręczności i refleksu.

Darmowa wersja demonstracyjna gry ukaże Ci jej możliwości, które pojawiają się w pełnej wersji. Tam czeka Cię ponad 50 poziomów do przejścia. W bezpłatnym demie GRAVITY CORE poczujesz, jak można niszczyć przeszkody za pomocą działka plazmowego, pocisków rakietowych, karabinów oraz bomb. Za każdym razem plansze generowane są losowo, dlatego każdorazowo czeka Cię inna zabawa. Możesz walczyć sam­emu lub też w trybie kooperacji z innym graczem, a także - w pełnej wersji gry - zmierzyć się z nim w pojedynku. W udostępnionym demie będziesz miał również możliwość ratowania górników.

Pobierz więc bezpłatnie demo gry zręcznościowej GRAVITY CORE i spróbuj swych sił w niebezpiecznym pasie asterodiów.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gravity CoreZręcznościowe