Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Grappling Hook

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: SpeedRun Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.10.2009
Rozmiar: 14.96MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 158

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Grappling Hook

  • Pentium 4 3.0GHz,
  • Athlon XP 3000+
  • Geforce 9600 GS,
  • Radeon HD 2600 XT
  • RAM1 GB,
  • Direct X9
Opis - Grappling Hook
Grappling Hook to inne spojrzenie na gry akcji z widokiem FPP, a więc tytuł w którym nie wirtualni przeciwnicy będą naszymi rywalami, ale sieć pułapek i barier zawieszonych w kosmosie, tworzących pewną platformę, którą musimy przejść. Grę stworzyło SpeedRun Games i jest to futurystyczna gra akcji z widokiem FPP, z bardzo przeciętną grafiką, która stawia bardziej na system rozgrywki, niż na całą otoczkę. By dowiedzieć się więcej warto zagrać w demo Grappling Hook, które pozwala na rozegranie przykładowych misji. Download Grappling Hook jest bardzo szybki, gdyż plik zajmuje bardzo mało MB i dlatego warto z niego skorzystać. Grappling Hook za free możecie znaleźć w naszym serwisie. Ściągnij Grappling Hook w wersji demonstracyjnej i przenieś się w kosmos, gdzie Twoim zadaniem będzie pokonanie kolejnych platform i przejście do następnego poziomu.

W Grappling Hook, jak sama nazwa zresztą wskazuje, głównym towarzyszem w kosmicznych podróżach gracza będzie specjalny hak, a raczej wyrzutnia z hakiem zamiast nabojów, która ma na celu pomóc graczom w pokonywaniu kolejnych, napotkanych na drodze barier. System rozgrywki jest dość trudny do wyjaśnienia, dlatego warto obejrzeć trailer z Grappling Hook, który prezentuje na czym on polega. W skrócie, w grze poruszamy się po specjalnych płytach zawieszonych w przestrzeni kosmicznej, są one jednak ustawione tak, że gracz musi się sporo nagłówkować by je pokonać. Do dyspozycji gracza jest wspomniany hak, który pozwala przyciągnąć się do nawet najbardziej oddalonej płyty. W razie niepowodzenia gracz niestety spada z platformy w przestrzeń komiczną i musi zacząć wszystko od nowa. W razie trudności przydają się więc kody do Grappling Hook, które można znaleźć w sieci.

Grappling Hook nie jest po polsku, zresztą tego typu niszowe produkcje, rzadko kiedy ukazują się w języku innym niż angielski, dlatego nie dziwi fakt o braku Grappling Hook pl. Nie jest dostępne też żadne spolszczenie do Grappling Hook. Można za to zainstalować patch do Grappling Hook, który aktualizuje grę i nanosi sporo poprawek. Nie powinno być problemów z uruchomieniem Grappling Hook pod Windows 7, oraz pod wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Grappling Hook do pobrania z naszego serwisu to doskonała propozycja dla fanów gier zrecznościowo-logicznych. Download Grappling Hook jest za darmo, dlatego warto sprawdzić grę na własnej skórze. Pobierz Grappling Hook i zobacz jak wygląda alternatywne podejście do gier akcji FPP.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Grappling HookZręcznościowe