Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gaurodan

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Locomalito
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 64,40 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 139

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Gaurodan

Gaurodan to produkcja zaliczana do gatunku shooter arcade. Ma jednak dość nietypowego bohatera – jest nim gigantyczne ptaszysko, które pewnego dnia wykluło się z równie wielkiego jaja, wyrzuconego przez wulkan na jednej z tropikalnych wysepek Atlantyku. Gameplay rozpoczynamy od sterowania właśnie tym jajem – należy toczyć je tak, aby zniszczyć wszystkie drzewa i budynki, a także zmiażdżyć ludzi. Potem wykluwa się właściwy bohater i siejemy nim zniszczenie na kolejnych wyspach. Oczywiście ludzie bronią się – ostrzeliwują nas armaty, czołgi i żołnierze, a także helikoptery i samoloty bojowe, jednak ptaszysko strzela z dzioba piorunami, które skutecznie niszczą oponentów.


Rozgrywka w Gaurodan jest dość trudna. Pierwszy poziomy są stosunkowo łatwe, potem jednak poziom trudności idzie mocno w górę. Nadto pojawiają się cięższe jednostki oraz potwory – np. gigantyczny krab czy pancernik. Mamy tu czyste 2D, co sprawia, że gra kojarzy się z produkcjami z automatów, jednak w niczym to nie przeszkadza. Tym bardziej, że dostępna jest za darmo w pełnej wersji.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: GaurodanZręcznościowe