Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G-Force

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Eurocom Entertainment Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 21.07.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - G-Force
Gra G-Force powstała z okazji premiery filmu animowanego pod tym samym tytułem, który wyprodukowało znane każdemu studio Disney Pictures. Premiera G Force miała miejsce krótko po niej, dlatego też jeśli komuś mało filmowych przygód świnek morskich, może dodatkowo pomóc im w rozlicznych misjach w świecie wirtualnym. Niestety, nie ukazało się demo G Force, jednak mamy nadzieję, że poniższy opis pomoże Ci nieco w podjęciu decyzji, czy warto zainwestować w ten tytuł.

Bohaterami rozgrywki są świnki morskie, które odkrywają, że szalony milioner ma zamiar objąć władzę nad światem. Dlatego też postanawiają mu w tym przeszkodzić. Głównym bohaterem, którego poczynaniami sterujemy, jest Darwin. Świnka ta posiada mnóstwo pożytecznych przedmiotów – jak na przykład termowizyjne gogle, zamrażacz, jetpack czy też elektryczny bicz. Niestety, nie ma żadnych grywalnych materiałów G Force do pobrania, dlatego też nie przekonasz się przed zakupem gry, jakich jest pożytek z tych akcesoriów.

W grze pokonujemy wielu przeciwników – założę się jednak, ze nigdy nie walczyłeś z żelazkiem strzelającym kulami ognia czy też gofrownicą. Brzmi dziwnie? Cóż, planem szalonego milionera jest przemienienie całego sprzętu AGD na świecie w broń, stąd na pozór niewinny przedmiot może stanowić śmiertelne zagrożenia. Aby ich uniknąć, od czasu do czasu wcielimy się w muchę Mooch, która również jest dość niezwykłym owadem. Potrafi na przykład… spowalniać czas. Cóż, przygody dwójki takich bohaterów muszą być naprawdę niezwykłe. Jeśli zaś idzie o samą klasyfikację gry, jest to zręczniościówka. Szkoda tym bardziej, że download G Force w wersji demo jest niemożliwy. Czeka tu na nas kilkanaście coraz trudniejszych etapów, gdzie dzielną świnkę czeka wiele przygód.

Niestety, póki co nie znalazł się wydawca gry w naszym kraju. Dlatego też nie wiadomo, czy ukaże się G Force po polsku. Miejmy jednak nadzieję, że tak się stanie, a jeśli nie, z pewnością fani filmu i gry dopilnują, by powstało spolszczenie G Force. Jeśli tak się stanie, dzięki niemu można będzie otworzyć wersję G Force pl. Pełna wersja gry G Force nie jest za darmo. Możesz jednak zagrać w nią na wszystkich aktualnie używanych platformach, czyli wszystkich konsolach - od Nintendo po XboX 360. Oczywiście na komputerze z systemem Windows 7 uruchomisz G Force bez problemu, gra powinna działać sprawnie także z wcześniejszymi systemami operacyjnymi z rodziny Windows – XP i Vista. Niestety, nie jest przewidziana wersja na systemy operacyjne Linux oraz Mac.

Zarówno film jak i grę G Force firmuje Disney. Jak wiadomo, jest to solidna marka i z pewnością najlepiej znają się na robieniu tytułów, które spodobają się graczom w każdym wieku. Gra G Force jest przeznaczona dla każdego i nie występuje w niej nic, co mogłoby źle wpłynąć na młodszych użytkowników komputerów. Możesz to zresztą sprawdzić samemu, oglądając zamieszczony na naszych stronach trailer G Force. Jest to niestety jedyny dostępny materiał z G Force za free.

Jeśli zaś szukasz gry podobnej do G Force, zajrzyj do naszych działów z grami zręcznościowymi oraz gier dla dzieci. Znajdziesz tam masę różnych tytułów, które możesz ściągnąć za darmo. Są to zarówno wersje demo, jak i bezpłatne, PEŁNE programy. Jeśli więc chcesz pograć w coś ciekawego – zapraszamy!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: G-ForceZręcznościowe