Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Frogger

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Konami
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.07.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 1558

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Frogger
­

­Gra Frogger zalicza się do klasyków gier komputerowych. Debiutowała jeszcze w zamierzchłych czasach komputerów ośmiobitowych, a dokładnie w 1991 roku, wydana przez doskonale znaną do dziś graczom firmę Konami. Dostępny dziś za darmo Frogger jest doskonałym potwierdzeniem maksymy, że naprawdę dobra gra nie musi mieć rzucającej na kolana grafiki, a liczy się sam pomysł.


Ten zaś w grze Frogger jest tak prosty, że aż banalny. Mianowicie musisz przeprowadzić żabkę przez ruchliwą ulicę oraz rzekę. Pobierz Frogger i przekonaj się, czy to takie proste. Choć gra posiada jak na dzisiejsze czasy ubogą grafikę i mizerne efekty dźwiękowe, to jednak jej gameplay jest wciąż wciągający. Frogger jest do pobrania bez żadnych opłat. Oczywiście nie istnieje Frogger po polsku ani też żadne spolszczenie Frogger, ponieważ nie ma tu czego tłumaczyć. Musisz tylko pokonywać teren, unikając rozjechania na jezdni i wskakiwać na grzbiety przepływających w wodzie stworzeń, aby dotrzeć drugiego brzegu. Jako że gra zajmuje mniej niż 1 MB, nie ma w związku z tym wersji demo Frogger. Podobnie jak i inne stare gry, Frogger możesz ściągnąć bez opłat i zainstalować na swoim komputerze w każdej chwili.


Opróćz gry Frogger do pobrania na stronach pobierz.pl mamy również inne starsze gry, które przed laty były prawdziwymi hitami. I są one podobnie jak Frogger za free.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FroggerZręcznościowe