Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fallen Frontier

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Moonshot Games
Data dodania: 21.03.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Fallen Frontier
Fallen Frontier to zapowiedziana przez studio Moonshot gra, będąca połączeniem platformówki z sieciową grą multiplayer. Całość wykonana jest nieco w stylu retro – mamy widok 2D, przemierzamy kolejne lokacje i eliminujemy przeciwników. Jeśli chodzi o klimat, gameplay Fallen Frontier przenosi nas w daleka przyszłość, gdzie ludzkość zasiedliła wiele planet i systemów. Na Alfie Centauri rosną niepokoje, a gracz zostaje posłany, aby pomóc w przywróceniu porządku. Gracz lub gracze – rozgrywka w Fallen Frontier daje możliwość zabawy dla dwóch osób w trybie kooperacji. Będą oni mieli do dyspozycji różnego rodzaje bronie, poczynając od shotgunów, kończąc na wyrzucanym haku, który chwytać będzie oponentów.

Jak na razie w sieci nie pokazał się żaden trailer Fallen Frontier, jest za to dostępny filmik ukazujący rozgrywkę. Widzimy na nim klimatyczną, ponurą grafikę, która przywodzi na myśl platformówki z czasów Amigi. Jednak pomysły zastosowane w rozgrywce mają być całkowicie nowatorskie. Dokładna data premiery gry nie została ustalona. Pierwsze pogłoski mówią o połowie 2012 roku, więc na ewentualne demo Fallen Frontier przyjdzie nam jeszcze poczekać. Wiadomo, ze będzi eto pozycja przeznaczona na kilka platform. Będzie można bawić się przy tym tytule na konsolach Xbox 360 i PS3, a także wyjdzie wersja Fallen Frontier na PC. Nie jest planowane wydanie pudełkowe tego tytułu. We wszystkich przypadkach będzie trzeba wykonać download Fallen Frontier po uiszczeniu opłaty.

W galerii przy tym opisie znajdują się grafiki koncepcyjne, wprowadzające w futurystyczny klimat zabawy. Można je pobrać za darmo i używać jako tapet – świetnie nadają się do tego celu. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fallen FrontierZręcznościowe