Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Duke Nukem: Manhattan Project

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Sunstorm Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.08.2009
Rozmiar: 48.7 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 4604

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Duke Nukem: Manhattan Project

­

Procesor: Pentium III 500MHz

Pamięć RAM: 64MB

Karta graficzna: akcelerator 3D

Opis - Duke Nukem: Manhattan Project

Historia opowiedziana w Duke Nukem: Manhattan Pro,ject związana jest z tajemniczymi eksperymentami, przeprowadzanymi w podziemiach Nowego Yorku. Niestety prędko wymykają się one spod kontroli, czego efektem jest przemienienie wielu ludzi w krwiożercze bestie, stanowiące zagrożenie dla mieszkańców miasta.

Do walki przystępuje Duke, który samotnie staje w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa. Fabuła nie ma jednak zbyt dużego znaczenia, najważniejsza w grze jest sama rozgrywka, która oferuje wszystko to, co fani serii lubią najbardziej. Mamy mnóstwo chaosu, zniszczenia i pokaźne dawki niewybrednego humoru.

Czeka na nas osiem rozbudowanych poziomów, z których każdy oferuje pod dostatkiem, różnego rodzaju potworów, które należy wyeliminować, nie okazując litości. Oczywiście do eksterminacji, nie moglibyśmy przystąpić nie mając do dyspozycji, odpowiedniego arsenału broni. Na szczęście w tej kwestii, twórcy Duke Nukem: Manhattan Project odpowiednio o nas zadbali, oddając do naszej dyspozycji wiele pukawek, z których część może się wydawać nieco dziwaczna. Nowością dla wiernych fanów, z pewnością okaże się grafika, która przeszła znaczącą metamorfozę. Pomimo tej zmiany, udało się jednak zachować charakterystyczny klimat serii. Duke Nukem: Manhattan Project to dynamiczna gra akcji, której twórcy nie silili się na opowiadanie jakiejś wymyślnej historii. Zamiast tego woleli zaoferować rozgrywkę, która nie pozwoli nam odejść od komputera zbyt szybko.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Duke Nukem: Manhattan Project

dodał: ~Kuba , 21.09.2009

jak to pobrać

dodał: ~Pro , 17.08.2009

Mam tą gre jest wyjebista xD

dodał: ~Bobik , 09.08.2009

świetna gra :)

Zręcznościowe