Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Duck Hunt

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Nintendo
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 09.07.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1969

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Wymagania sprzętowe - Duck Hunt

Emulator dostępny do pobrania razem z grą.
Opis - Duck Hunt

­Duck Hunt to jedna z bardziej popularnych gier na Nintendo Entertainment System (NES) oraz Pegasusa, którą można śmiało traktować jako jeden z pierwowzorów gier FPS. Duck Hunt to jak sama nazwa wskazuje polowanie na kaczki. Gra zyskała ogromną popularność, gdyż wykorzystywała pistolet dzięki, któremu można było strzelać do pojawiających się kaczek na ekranie TV.


Duck Hunt nie jest po polsku. Gra jest tylko dostępna w angielskiej wersji językowej, ale nie przeszkadza to w niczym, gdyż gra ogranicza się do maksymalnie kilku prostych komend. W sieci dostępne jest spolszczenie do Duck Hunt, ale do wersji z NES. Duck Hunt pl to po prostu amatorsko spolszczony Rom tej gry, który można uruchomić na komputerze dzięki emulatorom. Emulator do Duck Hunt za darmo można pobrać w naszym serwisie, jednak bez pistoletu gra może być utrudniona. Niestety nie istnieje demo Duck Hunt, gdyż w latach 80tych raczej nie wydawano wersji demonstracyjnych gier, gdyż było to nieopłacalne.


Gra polowanie na kaczki jest dostępna również online i odpowiednio przygotowana by można w nią było zagrać za pomocą myszy komputerowej. W taką wersję Duck Hunt za free można zagrać na wielu stronach z grami we flash’u.


Emulator do Duck Hunt do pobrania w naszym serwisie pozwala na uruchomienie także innych tytułów z NES jak np. Donkey Kong 3, oraz Super Mario Bros 3. Dzięki niemu można grać w Duck Hunt pod Windows 7, jak i pod starszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Download emulatora Duck Hunt nie trwa zbyt długo, gdyż jest to plik o niewielkim rozmiarze.


Pobierz emulator Duck Hunt i zapoluj na kaczki!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Duck HuntZręcznościowe