Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dragonball Z Mugen Edition

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Elecbyte
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.03.2009
Rozmiar: 3,9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 10295

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Dragonball Z Mugen Edition

Pentium 166

50 MB HD

32 MB RAM

Opis - Dragonball Z Mugen Edition

Dragonball Z Mugen Edition (download za darmo) to pierwsza odsłona doskonałej bijatyki opartej na popularnej anime Dragonball Z.

Firma Elecbyte wyposażyła grę w dwadzieścia osiem postaci: Son Goku, Son Gohan, Son Goten, Vegeta, Piccolo, Trunks oraz wiele innych. Można znaleźć kilka wersji tego samego bohatera, np. Goku SSJ, Goku SSJ4. Każdy z nich posiada unikalne ciosy i combosy. Jest możliwość dodawania innych postaci, aren, co bez wątpienia polepszy zabawę. Gra oferuje cztery tryby rozgrywki: "Arcade", " Vs Mode", "Team Battle", "Training". Oprawa audiowizualna prezentuje się średnio, ale oceń sam poprzez download za free. Mimo to grywalność jest na bardzo wysokim poziomie. Pozycja bez wątpienia jest obowiązkowa dla wszystkich fanów Dragonball.

Wegług większości fanów Dragonball Z  jest najlepszą seria bijatyk. Gra jest zrobiona przez firmę Elecbyte-pobierz za darmo- i  wciel się w ulubioną postać z bajki Dragonball- pobierz za free! Grę trzeba pochwalić za niezwykle dobrą grywalność, niestety efekty graficzne pozostawiają wiele do życzenia.

Gra sama w sobie bazuje na zdobywaniu punktów, im więcej zdobędziesz, więcej wygrywasz. Punkty dają ci dostęp do drzewka doświadczenia, gdzie możesz podrasować twoja postać. Pobierz za darmo Dragonball Z Mugen Edition i pokonaj złe moce. Dodatkowo zbierasz kryształowe kule dzięki którym masz prawo do jednego życzenia. Aby to się spełniło musisz ich uzbierać 7.

Teoretycznie gra powinna działać na większości platform Windowsa, aczkolwiek na forach znalazłem info, iz niektórzy mieli problem z odpaleniem gry pod Win 98. Pobierz za darmo download i sam sprawdź czy Dragonball zachwyci cię również w postaci gry za free.

Ściągnij już teraz za darmo Dragonball z naszego serwisu pobierz .plDodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dragonball Z Mugen Edition

dodał: ~Kubaa , 03.12.2010

Wita! \n\nchodzi ta gra?\n

dodał: ~Dragon BallFUn!!! , 19.09.2010

Mam pytanie , czy ta gra będzie działać na platformie systemowej Windows 7 Home Premium ? Z Góry dziękuje :)

dodał: ~Kubaa , 01.08.2010

mam problem niemoge uruchomic gry na win 7 pomocy!!\n\nz gory dziekuje

dodał: ~Witek , 07.07.2010

yOO

dodał: ~Adam1234567 , 15.02.2010

ee czemu nie da sie pobrac ?\n

dodał: ~kaml3145 , 14.11.2009

przeciez sa nowsze wersje

dodał: ~adamus515 , 26.05.2009

Jakiegoś pliku brak

dodał: rop9 , 27.04.2009

elo ziomy\n

Zręcznościowe