Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Donkey Kong 3

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Nintendo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1788

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Donkey Kong

Emulator jest dostępny z grą.
Opis - Donkey Kong

­Donkey Kong to kolejna gra Nintendo, która szybko stała się światowym hitem i maskotką tej firmy. Jej pierwsza część została wydana w 1981 na roku na automaty. Kolejne części Donkey Kong zawitały między innymi na NES, SNES czy GameBoy. Gra ukazała się głównie na konsole, ale dzięki emulatorom możliwe jest uruchomienie Donkey Kong 3 za darmo na PC


Gra jest bardzo prosta i polega na obronie 5 kwiatków przed atakami wrogich owadów, głównie pszczół i motyli. Owady te chcą porwać kwiatki, a naszym zadaniem jest nie dopuścić do tego. Niestety nigdy nie wyszło Donkey Kong 3 pl, gdyż w latach 80tych mało kto myślał o tłumaczeniu gier na wiele języków. Donkey Kong 3 nie jest po polsku, niemniej jednak gra jest na tyle prosta, że nie wymaga praktycznie żadnej znajomości języków obcych. Jeżeli ktoś jednak chce to w sieci można znaleźć spolszczenie Donkey Kong 3, a właściwie to amatorsko przetłumaczony ROM tej gry. Oczywiście demo Donkey Kong 3 jest niedostępne, gdyż gry, które wydawano na kartridżach rzadko ukazywały się w wersji demonstracyjnej.


Dzięki odpowiednim emulatorom jak np. NnnesterJ czy FCEU możliwe jest uruchomienie Donkey Kong pod Windows 7, jak i pod starszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Emulator Donkey Kong 3 do pobrania w naszym serwisie pozwala między innymi na zapis stanu oraz poprawę grafiki. Download emulatora Donkey Kong 3 zajmuje zaledwie kilka minut, gdyż nie zajmuje on zbyt dużo megabajtów. Emulator pozwala na grę w Donkey Kong za free, bez żadnych niepotrzebnych opłat.


Pobierz Donkey Kong 3 i zagraj w jedną z najbardziej popularnych obok Mario gier firmy Nintendo.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Donkey KongZręcznościowe