Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DJ Hero 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: FreeStyle Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 20.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - DJ Hero 2

Wymagania już wkrótc
Opis - DJ Hero 2

Data premiery DJ Hero 2 wyznaczona jest na październik tego roku.  Tak więc na jesieni posiadacze konsol (nie ma planów wydania DJ Hero 2 na PC) będą mogli ponownie wczuć się w role didżejów. Nie wiadomo jednak jeszcze, jaka będzie dokładna lista utworów, jednak z pewnością będziemy tu mieć przekrój przez wszystkie gatunki – od techno i trance po rock i heavy metal.

Oczywiście wymagania  DJ Hero 2 to posiadanie specjalnego kontrolera, który imituje stół DJ-a. Produkt ten ma być do zakupienia wraz z grą. Co ciekawe, wydawca gry, firma Activision, postanowiła dać szansę młodym talentom i ogłosiła konkurs dla wszystkich twórców, w którym nagrodą jest umieszczenie utworu na play liście gry.

Jak na razie nie jest możliwy download grafik DJ Hero 2. Kiedy tylko wydawca opublikuje pierwsze screeny DJ Hero 2 do pobrania, z pewnością znajdziesz je przy tym opisie. Jednak jak na razie pozostaje cierpliwie czekać na dalsze informacje i pojawianie się materiałów z DJ Hero 2 za darmo. Jeśli takie tylko się pojawią, pobierz je z naszych stron.

Nie wiadomo, czy doczekamy się edycji DJ Hero 2 po polsku. Jak dotąd nie ma żadnych informacji o planach wydania DJ Hero 2 pl. Jednak do gry nie trzeba dobrej znajomości angielskiego. Z pewnością ukaże się wydanie DJ Hero 2 na Xbox 360. Możemy być także pewni premiery DJ Hero 2 na PS3 i Wii. Jeśli więc masz którąś z tych konsol, wypatruj kolejnych informacji o grze. Na naszych stronach pobierzesz materiały DJ Hero 2 za free.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: DJ Hero 2

dodał: ~kędzior , 12.12.2010

gra super ! polecam w 100% ;]]]

Zręcznościowe