Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dirk Dashing: Secret Agent! 1.0

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: My Game Company
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.03.2013
Rozmiar: 38,2 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 150

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Dirk Dashing: Secret Agent!

Windows 98SE, ME, 2000, XP, Vista, or 7
Procesor: 1.0 GHz or better
Pamięć: 128 MB free system RAM
Przestrzeń dyskowa: 30 MB
Grafika: OpenGL-compatible graphics board

Opis - Dirk Dashing: Secret Agent!

Dirk Dashing jest agentem specjalnym, który wyrusza w pełną przygód podróż w celu odzyskania siedmiu zaginionych, największych na świecie diamentów. Pełna akcji gra platformowa Dirk Dashing: Secret Agent! dostępna jest w wersji demonstracyjnej na portalu Pobierz.pl. Każdy, kto chce chociaż na chwilę oderwać się od szarej codzienności powinien zasiąść przed komputerem i wcielić się w rolę nieustraszonego agenta. Jego zadanie to odzyskać siedem ogromnych diamentów, które skradzione zostały przez znanego na całym świecie złodzieja. Po drodze gracza czeka mnóstwo niespodzianek, ciekawych leveli oraz karkołomnych zadań. Co ważne gra nie wymaga najnowocześniejszego komputera i z powodzeniem możemy ją instalować także na starszych maszynach. Kto chce podjąć wyzwanie i stawić czoła przygodzie?Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dirk Dashing: Secret Agent!Zręcznościowe