Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diner Dash: Hometown Hero [full version]

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Big Fish Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2421

Brak

Wymagania sprzętowe - Diner Dash: Hometown Hero [full version]

  • CPU: 800 Mhz
  • RAM: 128 MB
  • DirectX: 7.0
  • Hard Drive: 29 MB
Opis - Diner Dash: Hometown Hero [full version]

Wydana tylko na PC gra Diner Dash: Hometown Hero to kolejna część popularnej serii „Diner Dash” (inne jej odsłony znajdziesz na naszych stronach). Tym razem ich bohaterka – Flo – przybywa ze swoją babcią do uroczego miasta, aby rozwinąć sieć restauracji. W tej grze zręcznościowej musisz zadbać, by klienci mieli gdzie siedzieć, a także aby byli obsłużeni na czas.

Download Diner Dash: Hometown Hero full da Ci szansę, aby pomóc jej w tym zadaniu. Diner Dash: Hometown Hero game oferuje dwa tryby zabawy: Story oraz Endless Shift. W pierwszym przechodzisz kolejne etapy, w drugim musisz obsługiwać klientów jak najszybciej. Dodatkowo masz możliwość rozwijania restauracji. Gra Diner Dash: Hometown Hero jest za darmo do pobrania, a gdzieniegdzie w sieci znajdziesz Diner Dash: Hometown Hero w wersji online. To fajna zabawa, którą można polecić graczom w każdym wieku, a dodatkowo młodsze graczki () może zainteresować możliwość własnoręcznego ubierania Flo. W całej grze występuje kilkanaście różnych lokacji, w których prowadzisz swój interes. Zdany jesteś tu na własne siły, bowiem gra nie ma żadnego trybu multiplayer.

NIe ukazała się wersja Diner Dash: Hometown Hero po polsku, jednak jest to tytuł na tyle prosty w obsłudze, że nie potrzebujesz Diner Dash: Hometown Hero pl. Możesz grać w nią nawet bez znajomości angielskiego. Prezentowana tu wersja Diner Dash: Hometown Hero to nie demo, a pełna wersja zabawy. Szkoda przepuścić taka okazję, prawda?

Jeśli będziesz szukać innych części serii, wpisuj uważnie jej nazwę w wyszukiwarkę, bowiem często odnotowywanym błędem jest fraza „dinner dash”.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Diner Dash: Hometown Hero [full version]

dodał: ~Afro XXd , 16.11.2009

No kurde super gra ale dajcie no za darmo pełną wersje

dodał: ~Niespodziewany , 16.11.2009

zarembista gra tylko szkoda ze trzeba placic za FULL VERSION :.(

Zręcznościowe