Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diner Dash: Flo Through Time [full version]

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Big Fish Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1008

Brak

Wymagania sprzętowe - Diner Dash: Flo Through Time [full version]

  • CPU: 800 Mhz
  • RAM: 128 MB
  • DirectX: 7.0
  • HDD: 37 MB
Opis - Diner Dash: Flo Through Time [full version]

Diner Dash (czasem błędnie pisany jako “dinner dash”) to tytuł w pełni darmowy, który możesz pobrać z naszych stron i bawić się nim bez końca. Nim jednak zdecydujesz się na download Diner Dash: Flo Through Time, warto, abyś wiedział, co to za gra, do czego służy poniższy opis.

Diner Dash: Flo Through Time game to zabawna gra logiczno-zręcznościowa, w której obsługujesz głodnych klientów restauracji w różnych epokach. Potrawy serwuje tytułowa Flo, której ruchami sterujesz. Jakim cudem udaje jej się podróżować w czasie? Cóż, wszystko zaczęło się od eksperymentów z mikrofalówką, które… Nie, nie będziemy opowiadać. Full wersja Diner Dash: Flo Through Time jest za free i nie zajmuje dużo miejsca, ściągnij ją więc I przekonaj się o tym samemu.

Dostępna wyłącznie na PC gra Diner Dash: Flo Through Time pozwoli Ci na serwowanie takich potrwa jak na stek z dinozaura, czy pieczony pterodaktyl. To w przeszłości. Możesz także trafić do przyszłości, jednak nie będziemy zdradzać szczegółów. Pobierz Diner Dash: Flo Through Time za darmo i przekonaj się, jak poradzisz sobie w tego typu zabawie. Ostrzegamy – klienci są czasem wymagający! Jedyną wadą tej pozycji jest to, że nie ma Diner Dash: Flo Through Time po polsku, jednak wystarczy Ci podstawowa znajomość angielskiego, aby dobrze się bawić. Jako że jest to prosta, aczkolwiek wciągająca zabawa, nie ma sensu robić wersji Diner Dash: Flo Through Time pl.


Warto zaznaczyć, że nie jest to wersja demo Diner Dash: Flo Through Time. Takową możesz pobrać ze strony Diner Dash: Flo Through Time online. Jednak ponieważ pełna wersja jest za free, ściągnij lepiej od razu całą.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Diner Dash: Flo Through Time [full version]Zręcznościowe