Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diner Dash Flo on the Go

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Big Fish Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 665

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Wymagania sprzętowe - Diner Dash Flo on the Go

  • CPU: 800 Mhz
  • RAM: 128 MB
  • DirectX: 7.0
  • Hard Drive: 29 MB
Opis - Diner Dash Flo on the Go

Wydana tylko na PC gra Diner Dash: Flo on the Go to kolejna część popularnej serii „Diner Dash” (inne jej odsłony znajdziesz na naszych stronach). Tym razem ich bohaterka – Flo – zdecydowała się na egzotyczne podróże, ale nie rezygnuje ze swojego ulubionego zajęcia, czyli obsługiwania ludzi. Czy uda jej się sprawić, ze wszyscy klienci będą zadowoleni? Download Diner Dash Flo on the Go game pozwoli Ci pomóc jej w tym zadaniu.

Ta odsłona przygód Flo dostępna jest bez opłat. Masz tu pięć nowych restauracji, w których czekają zniecierpliwieni klienci. Sadzaj ich za stołami i obsługuj. W dostępnej tylko na PC grze Diner Dash Flo on the Go możesz przyjąć zamówienie, zainkasować rachunek, umyć stolik, a dodatkowe punkty dostajesz na przykład za dopasowanie koloru stolika do koloru ubrania klienta. Dodatkową atrakcją dostępnej za free gry Diner Dash Flo on the Go jest możliwość zmieniania koloru ubrania Flo – możesz wykonać tu ponad 100 kombinacji elementów ubioru.

W sieci możesz natknąć się na wersję Diner Dash Flo on the Go online. Niestety, nie ma żadnej wersji Diner Dash Flo on the Go po polsku, jednak jej reguły są na tyle proste, że nie potrzebna znajomość angielskiego do zabawy. Dlatego też nie potrzebna jest wersja Diner Dash Flo on the Go pl. Tak więc śmiało pobierz za darmo Diner Dash Flo on the Go full wersję i ciesz się przygodami Flo! To nie jest demo Diner Dash Flo on the Go, a pełna wersja gry.

Jeśli będziesz szukać innych części serii, wpisuj uważnie jej nazwę w wyszukiwarkę, bowiem często odnotowywanym błędem jest fraza „dinner dash”.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Diner Dash Flo on the GoZręcznościowe