Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diner Dash 2 Restaurant Rescue [full version]

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Big Fish Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3420

Brak

Wymagania sprzętowe - Diner Dash 2 Restaurant Rescue [full version]

  • CPU: 800 Mhz
  • RAM: 128 MB
  • DirectX: 7.0
  • Hard Drive: 29 MB
Opis - Diner Dash 2 Restaurant Rescue [full version]

Wydana tylko na PC gra Diner Dash 2 Restaurant Rescue to kolejna część popularnej serii „Diner Dash” (inne jej odsłony znajdziesz na naszych stronach). Tym razem ich bohaterka – Flo – wraca z Nirvany do swojego miasta, aby pomóc czterem restauratorom obsługiwać ich kleintów. W tej grze zręcznościowej musisz zadbać, by klienci mieli gdzie siedzieć, a także aby byli obsłużeni na czas.

Downlaod Diner Dash 2 Restaurant Rescue pozowli Ci pomóc jej w tym zadaniu. Rozsadzaj klientów do stolików, przyjmuj zamówienia, serwuj jedzenie i napoje, zbieraj napiwki – czyli rób wszystko to, co robi każdy kelner. Diner Dash 2 Restaurant Rescue game to zabawa zręcznościowa, która doczekała się wiernego grona fanów. W tej części po raz pierwszy pojawiają się foteliki dla małych dzieci oraz mop do zmywania podłogi. W dostępnej za free wersji Diner Dash 2 Restaurant Rescue full masz piec nowych restauracji, cztery nowe typy klientów, a także możesz ozdabiać lokal różnymi ozdobami.

Możesz natknąć się w sieci na Diner Dash 2 Restaurant Rescue online. Jednak dobrze mieć za darmo Diner Dash 2 Restaurant Rescue na komputerze czy laptopie – nie musisz wówczas być podłączony do sieci, aby się bawić. Tak samo – nie wydano gry Diner Dash 2 Restaurant Rescue po polsku, jednak nie potrzebujesz znajomości angielskiego, aby dobrze się bawić. Proste zasady są do opanowania w kilka chwil, dlatego tez nie powstanie raczej wersja Restaurant Rescuepl.

Prezentowana tu wersja Diner Dash 2 Restaurant Rescue to nie demo, a pełna wersja zabawy. Szkoda przepuścić taką okazję, prawda? Jeśli będziesz szukać innych części serii, wpisuj uważnie jej nazwę w wyszukiwarkę, bowiem często odnotowywanym błędem jest fraza „dinner dash”.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Diner Dash 2 Restaurant Rescue [full version]

dodał: padlina555 , 14.02.2010

szkoda tylko że zrobiłam konto na darmo

Zręcznościowe