Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diner Dash 1.0

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: PlayFirst
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 10.03.2009
Rozmiar: 8.63 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2108

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Wymagania sprzętowe - Diner Dash

  • 600 Mhz,
  • 128 Mb RAM
Opis - Diner Dash
­Darmowy Diner Dash to połączenie zręcznościówki z grą typu tycoon, która wydobędzie przedsiębiorcę z każdego gracza! Twórcą gry jest firma PlayF­irst, która ma na swoim koncie kilka interesujących tytułów.

Główna bohaterka Diner Dash, Flo, ma dosyć przewracania papierów w biurze i monotonni codziennego życia. Postanawia ruszyć się zza biurka i spróbować swoich sił w prowadzeniu własnego biznesu. Pobierz Diner Dash free i pomóż Flo spełnić jej marzenie: zbudowanie imperium ekskluzywnych, 5-cio gwiazdkowych restauracji. Teraz w naszym serwisie darmowy download Diner Dash firmy PlayFirst na twój komputer.

Diner Dash download za darmo łączy w sobie najlepsze cechy gier zręcznościowych o szybkim tempie akcji z motywem budowy własnego imperium restauracyjnego. Rozgrywka dopinguje cię do przebycia drogi od małego, kiepskiej jakości baru na sam szczyt gastronomicznej drabiny. Pobierz Diner Dash free i zakończ grę w bajkowej restauracji, która zapiera dech w piersiach! Gra firmy PlayFirst to wszystko co potrzeba do dobrej zabawy: ciekawa rozgrywka, energetyczna muzyka, ładna grafika i humorystyczne animacje. Najnowszy Diner Dash jest na naszej stronie do pobrania za darmo.

W Diner Dash free we własnym tempie możesz stworzyć perfekcyjną restaurację, ale pamiętaj o najważniejszym: zadowoleniu twoich klientów. Jeżeli nie będziesz mógł zapewnić im miejsca w twoim barze, po prostu wyjdą. Ta zabawna gra ze studia PlayFirst naprawdę wciąga!

Tajniki gry w najnowszy Diner Dash:

- Zaprowadź klientów do ich stolików. Im szybciej zajmą miejsce, tym większy dostaniesz napiwek.

- Zbieraj zamówienia i dostarczaj posiłki zanim głód zaprowadzi ich gdzie indziej.

- Przynoś rachunki i sprzątaj talerze, abyś jak najszybciej mógł posadzić nowych klientów.

- Przeznacz swoje napiwki na dekoracje, wprowadzenie innowacji, a nawet na nowe restauracje!

Jeszcze jedna rada: tylko nie zaśnij podczas pracy! Z każdym ulepszeniem restauracji w darmowy Diner Dash masz coraz więcej do zrobienia – więcej stolików oznacza więcej klientów do obsłużenia. Nowe pozycje w menu, jak kawa i chleb, muszą być serwowane natychmiast. Różne typy klientów w najnowszy Diner Dash mają indywidualne potrzeby. Chcesz naprawdę dużego wyzwania? Wybierz download Diner Dash free i spróbuj obsługiwać swoich gości przy 8-osobowej ladzie.

Pobierz Diner Dash za darmo w naszym serwisie i sprawdź się w roli restauratora. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą marzącym o własnej sieci restauracji, czy szukasz tylko sposobu na oderwanie się od roboty podczas ciężkiego dnia pracy – na pewno polubisz wciągającą rozgrywkę i unikalny świat Diner Dash! Do pobrania 60-minutowa wersja trial.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Diner Dash

dodał: ~;p , 30.03.2012

a wam się podoba ?

dodał: ~lovciamdinerdash! , 30.03.2012

super ! tylko czy to ma jakiś limit czasowy ? bo chciałabm pełną wersję za darmo pobrać ; ) jeżeli wiecie jakie są jeszcze fajne gierki piszcie ; p !

dodał: ~ddddddd , 29.10.2009

Twój komentarz

Zręcznościowe