Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DarkOrbit

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Bigpoint
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - DarkOrbit

Już wkrótce!
Opis - DarkOrbit
­­­

Dark Orbit to darmowa gra, do używania której potrzebujesz jedynie przeglądarki. Tytuł ten powinien zainteresować zwłaszcza miłośników strategii osadzonych w komosie. Mamy tu elementy strategii oraz eksploracji bezkresnych obszarów Wszechświata. Jak odnajdziesz się w takich warunkach? Spróbuj. Do zabawy nie musisz znać żadnego obcego języka, bowiem mamy tu do czynienia z edycją Dark Orbit pl.

Gra Dark Orbit pozwala Ci dołączyć do jednej z trzech wielkich korporacji, jakie walczą ze sobą o prym w kosmosie. Po zdecydowaniu, której będzie służył pomocą, rozpoczynasz wyprawy w głąb Wszechświata. Darmowa gra Dark Orbit pozwoli Ci na toczenie batalii w próżni z przedstawicielami konkurencji, a nadto od czasu do czasu napotkasz przedstawicieli obcych, tajemniczych cywilizacji. Graj w Dark Orbit za darmo i pokaż wszystkim, kto jest asem gwiezdnego pilotażu! Jedną z dynamicznych bitew ukazuje trailer Dark Orbit, który obejrzeć możesz na naszych stronach. Ukaże Ci on także oprawę audiowizualną tego tytułu. Obejrzyj także zdjęcia z Dark Orbit dostępne w naszej galerii tej gry. Dostępna za darmo Dark Orbit oferuje Ci kilkanaście różnego rodzaju statków kosmicznych do dyspozycji, każdy możesz modyfikować. Grając Dark Orbit online będzie miał możliwość testowania siły swej broni na innych statkach kosmicznych – chętnych do walki nigdy Ci nie zabraknie.

Jeśli chodzi o same zasady gry w Dark Orbit, są one dość proste. Gdy zostanie dokonana Twoja rejestracja w Dark Orbit, będziesz mógł przejść przez samouczek. Także w sieci dostępna jest niejedna instrukcja do Dark Orbit, stworzona przez krajowych graczy. Choć Dark Orbit jest za free, nie jest to prosta i nieskomplikowana zabawa. Jej gameplay przyciąga do monitora na wiele godzin, zaś Twoje wyposażenie zależne jest od ilości posiadanej gotówki. Im więcej misji wykonujesz, tym więcej zarabiasz. Zobacz więc, jak dużo zarobisz w Dark Orbit pl!

A jeśli jeszcze nie jesteś przekonany do Dark Orbit online, z pewnością trailer Dark Orbit zachęci Cię do podjęcia akcji. Możesz spróbować swych sił w każdej chwili – Dark Orbit jest za free i nic nie wskazuje na to, żeby miało to ulec zmianie. A ponieważ download Dark Orbit nie jest potrzebny (ani też możliwy), wystarczy Ci tylko przeglądarka Internetowa. Dodatkowym jej atutem jest to, ze co jakiś czas w sieci ukazują się dodatki do Dark Orbit.

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: DarkOrbit

dodał: ~41 , 01.09.2013

ta gra jest fajna

Zręcznościowe