Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CID The Dummy

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Twelve Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.04.2009
Rozmiar: 275 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 197

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - CID The Dummy

  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza)
Opis - CID The Dummy

Pobierz darmowe demo gry CID The Dummy!

CID the Dummy to gra zręcznościowa, w której bohaterem jest tytułowy Cid - manekin używany do crash-testów pojazdów.Pobierz bezpłatne demo, by wkroczyć do świata zamieszkanego przez podobne mu manekiny. Jest to gra dla młodszych i starszych - wędrujemy, pokonując kolejne poziomy, zaś naszych przeciwników nie zabijamy, a zamrażamy, przypiekamy bądź też oblepiamy klejem. Nadto możemy ciskać w nich niemal wszystkim, co wpadnie nam w dłonie, a poza tym Cid ma dość twardę głowę, którą jest w stanie nawet rozbić ścianę z cegieł!

Pobierz darmowe demo gry Cid The Dummy i wczuj się w klimat dobrej zabawy. Wykorzystuj liny do wspinaczek i huśtania się, podpalaj zapory, jakie dzielą Cię od celu i rozwiązuj łamigłówki. Gra wyróżnia się ciepłym humorem i z pewnością przypadnie do gustu każdemu graczowi. W bezpłatnym demie gry wypróbujesz jej możliwości. Nie zwlekaj więc, tylko pobierz darmowe demo Cid The Dummy i wkrocz w świat zamieszkany przez manekiny i... inne postacie :)Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: CID The DummyZręcznościowe