Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Choplifter HD

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: inXile Entertainment
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 09.01.2012
System operacyjny: Windows

Brak

Opis - Choplifter HD

Choplifter HD to gra, dzięki której zasiądziemy za sterami śmigłowca bojowego. Jesteśmy członkiem elitarnej grupy C.H.O.P.R, która podejmuje się niezwykle wymagających a często wręcz pozornie niewykonalnych misji. Musimy liczyć się z tym, że często przyjdzie nam wykonywać nietypowe zadania, wymagające przemyślanego działania.

Jednym z tego typu wyzwań, będzie ratowanie ludzi znajdujących się w niebezpieczeństwie oraz walka z hordami zombie. Widać więc, że w kwestii misji, twórcy nie poszli na łatwiznę i naprawdę postarali się o to, byśmy z chęcią realizowali, stawiane przed nami cele.

Łatwo nie będzie

­Żeby nie było zbyt prosto, mamy ograniczony zapas paliwa, który musimy brać pod uwagę, gdyż brak benzyny potrafi przeszkodzić nawet najlepszym w wykonaniu zadania. Dodatkowo, podczas wszelkich misji ratunkowych, spore znaczenie ma ładowność naszego śmigłowca. Jest ona ograniczona i rzadko będziemy mieć do czynienia z sytuacją, gdy uda się zabrać wszystkich potrzebujących pomocy. Wtedy konieczne okazuje się wykonanie większej ilości lotów, co z kolei zwiększa znaczenie, wspomnianego już zapasu paliwa. Choplifter HD nie jest więc tak prostą grą zręcznościową jak może się wydawać. Dzięki temu jednak, dostarcza znacznie więcej frajdy niż proste zręcznościówki, których obecnie jest pełno.

Klasyka powraca

Oprawa graficzna jest przyzwoita, wprawdzie nie wygląda porywająco, jednak dzięki temu gra ma rozsądne wymagania sprzętowe a to co widzimy na ekranie, naprawdę nie wygląda źle. W Choplifter HD musimy przywyknąć do tego, że świat gry eksplorujemy poruszając się w dwóch wymiarach. Przywodzi to na myśl, klasyczne produkcje sprzed kilkunastu lat, które wielu z nas z pewnością, do dziś wspomina z sentymentem. Mamy więc do czynienia z grą, która łączy w udany sposób rozwiązania nowoczesne, z tymi stosowanymi dość dawno temu. Jeśli więc myślami, czasami wracasz do tytułów wydanych kilkanaście lat temu, to Choplifter HD jest grą, która nie powinna być Ci obojętna.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Choplifter HDZręcznościowe