Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Candy World: The Golden Bones Tome II

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Xilvan Design
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.04.2009
Rozmiar: v 3.45
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 681

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Candy World: The Golden Bones Tome II

Pobierz darmowe demo gry zręcznościowej Candy World: The Golden Bones Tome II!

W grze zręcznościowej Candy World: The Golden Bones Tome II wcielasz się w psa imieniem Candy. Co dość oryginalne, to fakt, że ów pies zdechł. Możesz jednak doprowadzić do jego wskrzeszenia, zbierając Złote Kości - niezwykłe artefakty, które porozrzucane są po przeróżnych światach. Światy te to fantastyczne krainy - pobierz demo i przemierz aż trzydzieści pięć z nich! Od górskich szczytów, poprzez starożytne ruiny po futurystyczne miasta.

Bezpłatne demo gry Candy World: The Golden Bones Tome II  to świetna zabawa na kilka godzin. Wszystkie poziomy są dość zróżnicowane, dlatego z pewnością nie będziesz się nudził przy ich pokonywaniu!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Candy World: The Golden Bones Tome IIZręcznościowe