Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Braid

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Number None Inc.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.04.2009
Rozmiar: 120 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1345

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Braid

  • Pentium 4 1.4 GHz
  • 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 200 MB HDD
Opis - Braid
Braid jest zdecydowanie jedną z najbardziej oryginalnych produkcji, jakie ukazały się na rynku gier komputerowych i konsolowych w ostatnich latach. Dlaczego? Decyduje o tym wiele aspektów rozgrywki. Możesz poznać je, pobierając demo Braid.

Pobierz Braid w wersji demonstracyjnej, aby przejąć sterowanie nad Timem szukającym Księżniczki. Kim jest Tim? Tim jest Księżniczka? Tego dowiadujemy się z ksiąg pomiędzy kolejnymi pokojami-światami i kwestia interpretacji tych postaci budzi ożywione dyskusje na całym świecie. Wydany na PC Braid okazał się bowiem grą, która pozwala na wielkie interpretacje. Choć sama rozgrywka przypomina zwykłą zręcznościówkę, w której chodzi o zbieranie kawałków puzzli, to jednak nie jest to takie proste, jak się wydaje.

Braid game daje nam możliwość cofania czasu, co musisz wykorzystywać w odmienny sposób w różnych światach. W jednym możesz obserwować dzięki temu akcje swego cienia, w innym rzeczywistość płynie zgodnie z Twymi ruchami, w jeszcze innymi musisz manewrować tak, by cienie Tima i potworków poruszały się po cofnięciu czasu w ten sposób, aby przyniosło to pożądane skutki. Brzmi to skomplikowanie? Ściągnij Braid w wersji demo i przekonaj się, że to świetna gra, gdzie prócz zręczności wymagana jest przede wszystkim logika.

Download Braid jest darmowy. Jeśli preferujesz grę na konsoli niż na komputerze, z pewnością ucieszy Cię informacja, że wyszła również wersja Braid na XboX. Na komputerze zaś gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Braid mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Nie ukazało się Braid po polsku, z pewnością także nie będzie żadnej oficjalnej wersji Braid pl, dlatego też przyda Ci się tu znajomość języka angielskiego.

Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji gry, pobierz za darmo Braid w wersji demon stacyjnej. Ta właśnie wersja Braid jest do pobrania z naszych stron. Zobaczysz dzięki niej ten naprawdę niezwykły tytuł i jego możliwości. Ściągnij Braid już teraz!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: BraidZręcznościowe