Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Born To Be Big - Fish Game

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2009
Rozmiar: 2,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 643

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Born To Be Big - Fish Game

  • Pentium 200mhz
  • 64 MB RAM
  • 15 MB HDD
  • DirectX 5.0
Opis - Born To Be Big - Fish Game

Pobierz bezpłatną, pełną wersję gry zręcznościowej Born To Be Big - Fish Game!

Born To Be Big - Fish Game to gra zręcznościowa przypominająca nieco pierwszą fazę ewolucji w grze SPORE. Sterujesz tu rybką, która poprzez pożeranie mniejszych rybek staje się coraz większa i większa. Cała sztuka polega na tym, aby zjadać, samemu nie dając się zjeść większym. Poza innymi rybkami w wodzie unoszą się i inne jadalne przedmioty. Niektóre mogą Ci zaszkodzić! Które? Odkryj to samemu.

W Born To Be Big - Fish Game możesz grać zarówno w trybie pełnoekranowym, jak i okienku. Gra jest bezpłatna i możesz pobrać ją całkowicie za darmo klikając na poniższy link.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Born To Be Big - Fish GameZręcznościowe