Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Asterix i Obelix XXL 2 Mission Las Vegum

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Cryo Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.07.2009
Rozmiar: 570 Mb
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 3550

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Asterix i Obelix XXL 2 Mission Las Vegum

Procesor: Pentium III 800 MHz

Pamięć RAM: 256 Mb

Karta graficzna: 32 Mb

Miejsce na dysku twardym: 1.3 Gb

Opis - Asterix i Obelix XXL 2 Mission Las Vegum
­

Asterix & Obelix XXL 2 Mission Las Vegum w wersji demo zabiera Cię w czasy, kiedy cała Europa była podbita przez rzymskie legiony… Cała? Nie, otóż w pewnej wiosce żyli Galowie, którzy dzięki magicznemu napojowi przeciwstawiali się wciąż najeźdźcom. Mówiąc krócej, byli to doskonale znani bohaterowie komiksów Uderza i Gościnnego, czyli Asteriks i Obeliks. Znamy ich nie tylko z komiksów, ale też i z filmów oraz ekranów komputerów, gdzie przed wydaniem opisywanego dziś tytułu dali się poznać w grze Asterix & Obelix XX. Jak więc nie trudno się domyślić, Asterix & Obelix XXL 2 to jej bezpośrednia kontynuacja. Jesteś ciekaw, jak się prezentuje? Pobierz Asteriks i Obeliks w wersji demonstracyjnej, a zobaczysz.

Gra Asterix i Obelix jest trójwymiarową platformówką.­ Fabuła skupia się na wycieczce naszych podopiecznych do Las Vegum, zbudowanego na życzenie Cezara parku rozrywki. Oczywiście w wydanej na PS 2 oraz PC grze Asterix & Obelix XXL 2 nie zabraknie dziesiątek rzymskich legionistów do pobicia przez bohaterów, a także mnóstwa elementów zręcznościowych i szczypty logicznych. Wyprawa do Las Vegum nie jest tylko kaprysem dwójki nierozłącznych przyjaciół. Ma ona pewien cel. Związana jest z tajemniczym znikaniem druidów na terenie Galii. Druid z wioski Asteriksa i Obeliksa musi zostać ochroniony. Wyjazd więc ma na celu ukrycie go przed niebezpieczeństwem. Jeśli chcesz spróbować, demo Asterix i Obelix czeka do pobrania. Download Asterix & Obelix nic nie kosztuje, a udostępni Ci fragment zabawy, który pozwoli Ci ocenić, czy warto nabyć pełną wersję tego tytułu.

Asterix & Obelix XXL2 nie jest oczywiście „poważną” grą. Mamy tu sporą dawkę humoru – poczynając od systemu walki i animacji postaci, po budzące skojarzenia nazwy (jak choćby tytułowe Las Vegum – kto nie zorientuje się, że chodzi o starożytny odpowiednik współczesnego Las Vegas?). Dlatego też ściągnij Asterix i Obelix i przekonaj się samemu, czy również i Ciebie bawi ten typ humoru. Grę Asterix i Obelix wydano po polsku, dlatego też nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie do przygód Asteriksa i Obeliksa. Niestety, wersja demonstracyjna nie jest wykonana z Asteriks i Obeliks pl, dlatego też przyda Ci się choćby elementarna znajomość angielskiego do zabawy. A w wersji pełnej natkniesz się na zabawne nawiązania do „growych” hitów, jak choćby Tomb Rider. Co powiesz na spotkanie z… Larrym Craftem? Odniesień jest wiele, ale nie będziemy ich oczywiście zdradzać, aby nie psuć Ci przyjemności z odkrywania kolejnych odniesień.

Jak wspomniano, demo Asterix i Obelix jest za darmo, jednak pełny tytuł musisz już kupić. Jako że jest to gra, która przypadnie do gustu graczom w każdym wieku, pobierz najpierw demo i przekonaj się, czy mamy rację. Tytuł ten powinien pracować na wszystkim systemach operacyjnych, uruchomisz więc Asterix i Obelix również posiadając Windows 7. Jeśli więc masz ochotę na trochę humoru i sprawdzenie swej zręczności, pobierz za free Asterix i Obeilx w wersji demonstracyjnej. Dzięki niemu zobaczysz cieszącą oko oprawę graficzną oraz posłuchasz stylizowanych na epokę utworów muzycznych. Kliknij TUTAJ żeby zobaczyć inne nasze gry z tej kategorii­.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Asterix i Obelix XXL 2 Mission Las Vegum

dodał: ~JA , 08.01.2010

JAK TO SCIONGNĄC??\n

dodał: ~AGAHAHAHAHA , 04.10.2009

AHAHAHAHAHAHAHA

Zręcznościowe