Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Arkan Ball

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: unknown
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.05.2009
Rozmiar: 6 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2392

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Arkan Ball

  • procesor 700MHz
  • 128 MB RAM
Opis - Arkan Ball

Pobierz darmową grę zręcznościową Arkan Ball!

Arkan Ball to gra zręcznościowa utrzymana w duchu legendarnych tytułów: Arkanoid oraz Tetris. Za pomocą odbijanej od swego statku kuli musisz niszczyć cegiełki, jednak w odróżnieniu od klasyków masz tu przeciwników. To roboty, które bombardują Cię i strzelają do twego pojazdu! Nie daj się zniszczyć - pomoże Ci w tym tarcza, anihilująca słabsze ataki.

Pobierz całkowicie darmową pełną wersję gry zręcznościowej Arkan Ball - czeka na Ciebie ponad 90 poziomów, na każdym ukrytych jest kilka pomocnych power-upów i bonusów. Czy dasz radę dość do samego końca?Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Arkan Ball

dodał: ~jarek , 19.12.2009

dobra

Zręcznościowe