Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Archibald's Adventures

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Rake In Grass
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 20 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 347

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Archibald's Adventures

  • Procesor 1.2GHz
  • 256MB RAM
  • karta graficzna 32MB 
  • 20MB HDD
Opis - Archibald's Adventures

Pobierz bezpłatne demo gry zręcznościowej Archibald's Adventures! 

Archibald's Adventures to sympatyczna gra zręcznościowa, w której sterujesz tytułowym Archibaldem. W dość niecodziennych okolicznościach znalazł się ona w piwnicy posiadłości szalonego profesora, który eksperymentował nad modyfikacjami genetycznymi. Pech chciał, że zmutowane kreatury akurat pouciekały z zamknięcia i krążą po całej rezydencji. Teraz zarówno profesor, jak i Archibald muszą znaleźć drogę ucieczki.

Pobierz darmowe demo gry Archibald's Adventures i spróbuj pokonać kilka udostępnionych poziomów - w pełnej wersji jest ich ponad 170! Baw się jak najlepiej, używając różnych środków przemieszczania się Archibalda, wykorzystuj urządzenia profesora, napotykaj dziwne formy życia.

Archibald's Adventure to zabawa na wiele godzin. Darmowa wersja demonstracyjna zapewne skłoni Cię do zakupu pełnej wersji. Nim jednak zdecydujesz się ją zakupić, wypróbuj całkowicie bezpłatne demo.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Archibald's AdventuresZręcznościowe