Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Angry Birds Space 2.0

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Rovio
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.07.2014
Rozmiar: 66.8 MB
System operacyjny: Windows ME, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 329

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Angry Birds Space

Angry Birds to doskonale znana, przede wszystkim posiadaczom urządzeń mobilnych seria gier z zezłoszczonymi ptakami w roli głównej. Już teraz jest ona dostępna także na komputery stacjonarne oraz laptopy z systemem Windows. Angry Birds Space to pecetowa wersja popularnej zręcznościówki, która w tej odmianie oferuje jeszcze więcej rodzajów ptaków oraz zupełnie nowe super moce, które pomogą graczowi rozprawić się z niesfornymi prosiakami.

Cała akcja, jak sama nazwa wskazuje, toczy się w przestrzeni kosmicznej. Dzięki temu mamy do czynienia z zupełnie nowymi możliwościami, które przede wszystkim dotyczą samej fizyki związanej z grawitacją (lub jej zupełnym brakiem). Przyciąganie różnego rodzaju planet umożliwia nam zmianę trajektorii lotu wystrzelonego ptaka. Wymaga to jednak ogromnej precyzji i doświadczenia. Nie zabrakło tutaj także trybu dla najbardziej hardcorowych graczy, czyli DANGER ZONE, gdzie zawarte zostały najbardziej odjechane levele. Jesteś gotowy podjąć wyzwanie Angry Birds Space?Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Angry Birds SpaceZręcznościowe