Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Angry Birds

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Rovio Mobile
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 25.08.2011
Rozmiar: 54 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8743

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Angry Birds

Procesor: Pentium 4 1 GHz

RAM: 512 MB

Karta grafiki posiadająca 128 MB pamięci (GeForce FX 5200 lub wydajniejsza)

System operacyjny Windows XP lub nowszy

Opis - Angry Birds

Angry Birds to gra, której fabuła skupia się na konflikcie tytułowych wściekłych ptaków ze świnkami, które podkradają im jajka. Naszym zadaniem jest zemścić się na złodziejach.

Do tego celu wykorzystamy właśnie ptaki, które są naszą amunicją wykorzystywaną do niszczenia przeszkód, za którymi ukryte są świnki, które chcemy dopaść. Podstawowe założenia Angry Birds mogą wydawać się proste, jednak gra wymusza na nas dokładne przemyślenie każdej decyzji. Musimy więc nie tylko przewidzieć, gdzie spadnie wystrzelony przez nas ptak, ale też wykorzystać posiadane przez niektóre z nich umiejętności. Jest to spowodowane nie tylko tym, że liczba ptasich pocisków, którymi dysponujemy jest ograniczona.

Wpływ na to ma także sposób, w jaki punktowane są nasze poczynania. Zostajemy docenieni za spowodowanie jak największych zniszczeń, oraz wykorzystanie jak najmniejszej ilości pocisków. Angry Birds oferuje graczom ponad 240 zróżnicowanych poziomów. Oprawa graficzna jest bez wątpienia dość specyficzna. Mimo, że nie oferuje wymyślnych efektów graficznych, to jest miła dla oka i dobrze współgra z humorem pojawiającym się w Angry Birds. Cechą charakterystyczną gry jest nie tylko bardzo oryginalna rozgrywka, ale też fakt, że produkcja ta dostępna jest niemal na wszystkie platformy. Dzięki temu możemy grać nie tylko na komputerze PC, ale też na konsolach a nawet smartphonach. Warto już teraz pobrać demo Angry Birds i dać się wciągnąć do świata wściekłych ptaków.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Angry BirdsZręcznościowe