Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

All Zombies Must Die!

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Doublesix
Data dodania: 04.01.2012
System operacyjny: Windows

Brak

Opis - All Zombies Must Die!
­

Jak łatwo można się domyśleć, w grze All Zombies Must Die!, naszym głównym przeciwnikiem będą tytułowe żywe trupy. Nasz bohater to Jack, młody chłopak, będący zapalonym graczem komputerowym.


Zburzony spokój Jacka­

­Niespodziewanie jego miasto, zostaje zaatakowane przez hordy zombie a on okazuje się jedyną osobą, która może uratować świat przed zagładą. Oczywiście do walki Jack nie stanie bezbronny, bogaty arsenał uzbrojenia, w połączeniu z możliwością tworzenia własnych rodzajów broni sprawi, że przygotujemy się, na starcie z każdym typem przeciwnika. Mimo, że All Zombies Must Die! będzie grą zręcznościową, zaoferuje nam możliwość rozwoju naszej postaci. Dzięki czemu, ulepszymy poszczególne cechy bohatera.

Świat gry i grafika

­Na uwagę zasługiwać mają lokacje, które według zapewnień twórców, będą wykonane bardzo szczegółowo. Mają być zróżnicowane a dodatkowo są dość rozległe, by skłaniać do poświęcenia większej ilości czasu, na eksplorowanie różnych zakamarków. Szata graficzna będzie utrzymana w humorystycznym stylu, który może nie jest szczególnie efektowny ale posiada to coś co sprawia, że grafika gry powinna się spodobać wielu graczom. Początkowo, dla niektórych, problemem może być widok. Całą akcję obserwować będziemy z góry. Po pewnym czasie, powinno dać się jednak do tego przyzwyczaić, więc ciężko traktować to, jako wadę tego tytułu. Oczywiście w grze takiej jak All Zombies Must Die!, nie mogło zabraknąć trybu multiplayer. Dzięki niemu, rozgrywka przedłuży się o kolejnych kilkanaście godzin, które miło spędzimy, eliminując zombie wraz z naszymi przyjaciółmi.Premiera gry zaplanowana jest na luty tego roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: All Zombies Must Die!Zręcznościowe