Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Aliens in the Attic

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Playlogic
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.07.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Aliens in the Attic

Aliens in the Attic to gra powstała na podstawie filmu familijnego pod tym samym tytułem, który w naszym kraju wyszedł jako “Obcy na poddaszu”. Gra przeznaczona jest dla całej rodziny, niestety, producent nie zdecydował się na wydanie wersji demo Aliens In the Attic, dlatego też aby pomóc Ci w podjęciu decyzji o zakupie tego tytułu, prezentujemy krótki opis gry.


Akcja toczy się w letnim domku pięcioosobowej rodziny Pearsonów. Niestety, rodzinka nie ma spokojnych wakacji. Otóż małe, złośliwe kreatury z kosmosu zagnieździły się na strychu i chcą przejąć kontrolę nad domem. Dzieci państwa Pearsonów maja zamiar im w tym przeszkodzić – i to właśnie Twoje zadanie w grze. Niestety, nie ma grywalnej wersji demonstracyjnej Aliens In the Attic do pobrania, dzięki której mógłbyś przetestować tą sympatyczną grę familijną. Tym samym nie znajdziesz „pobierz Aliens in the Attic” w download naszego portalu. Zdradzimy Ci jednak, że można kierować kosmitami pragnącymi zdobyć domek. Jak wyglądają przybysze z kosmosu, pokazuje to zamieszczony powyżej screenshot z Aliens In the Attic. Jeśli jesteś ciekaw również jak wygląda sama mechanika gry, mamy na naszych stronach również trailer Aliens In the Attic. Być może pomoże Ci on w podjęciu decyzji o zakupie gry, która wyszła nie tylko na PC, ale również na wszystkie aktualnie używane konsole.


Downlad Aliens in the Attic w wersji demo nie jest niestety możliwy. Nie ukazała się też wersja Aliens In the Attics pl, dlatego też póki co nie pogramy w Aliens In the Attics po polsku. Być może dla posiadaczy oryginalnej gry powstanie spolszczenie Aliens In the Attic, jednak póki co to pieśń przyszłości. Jeśli myślisz o zakupie tego tytułu na PC, z pewnością zainteresuje Cię fakt, iż gra będzie chodzić płynnie z najnowszymi systemami operacyjnymi Windows, pograsz więc w Aliens In the Attic mając Windows 7. Oczywiście nie ma możliwości gry w Aliens In the Attic za darmo – musisz zapłacić za pełną wersję gry, która oferuje kilkanaście pełnych zręcznościowych poziomów.


Aliens in the Attic to świetna zabawa dla całej rodziny. Pamiętaj jednak, że gra Aliens In the Attic nie jest free i musisz zakupić pełną wersję zabawy. Jeśli po przeczytaniu tego opisu zdecydujesz że warto, pamiętaj, że póki co gra nie ma polskiej wersji językowej i do zabawy przyda się choćby minimalna znajomość języka angielskiego.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Aliens in the AtticZręcznościowe