Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AaaaaA!!! - A Reckless Disregard for Gravity

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Dejobaan Games, LLC
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.09.2009
Rozmiar: 188,58MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1701

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - AaaaaA!!! - A Reckless Disregard for Gravity

  • WinXP/Vista,
  • 1.5GHz CPU,
  • 1.5GB RAM,
  • karta graf. 256MB 3D
Opis - AaaaaA!!! - A Reckless Disregard for Gravity
Trzeba przyznać jedno – ta gra ma najdziwniejszy tytuł, jaki kiedykolwiek widziano w branż gier komputerowych. Jego pełna nazwa to AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! A Reckless Disregard for Gravity. Żeby oszczędzić Ci czasu na liczeniu, napiszemy, że „A” występuje w pierwszym członie 25 razy. Jeśli zaś masz ochotę spróbować, jaka rozgrywka kryje się za tak niecodziennym tytułem, mamy dla Ciebie demo A Reckless Disregard for Gravity do pobrania.

Jeśli chcesz się przekonać, jak emocjonujące mogą być skoki z dachu wieżowca, pobierz A Reckless Disregard for Gravity w wersji demonstracyjnej. Zasady gry są proste – skaczesz z dachu unoszącego się wieżowca i spadasz prościutko w dół pomiędzy innymi tego typu budowlami. Łapiesz bonusy i power-upy, wykonujesz ewolucje i zdobywasz punkty. Downlaod A Reckless Disregard for Gravity pozwoli Ci na przetestowanie tego sportu ekstremalnego, jednak ostrzegamy – nie jest to grad la ludzi z lękiem wysokości bądź zawrotami głowy! Tym bardziej, że akcję widzimy tu z perspektywy pierwszej osoby. Jeśli nie masz wymienionych przypadłości, ściągnij A Reckless Disregard for Gravity i ruszaj do akcji!

Niestety, nie wiadomo, czy ukaże się A Reckless Disregard for Gravity po polsku, bowiem żadne z krajowych wydawców nie wykazał zainteresowania tą produkcją. Jeśli więc nie wyjdzie A Reckless Disregard for Gravity pl, a nie znasz angielskiego, pozostaje Ci mieć nadzieję, że ktoś zrobi spolszczenie A Reckless Disregard for Gravity. Oczywiście gra A Reckless Disregard for Gravity nie jest za darmo. Jej koszt to 15 $. Czy warto wyłożyć pieniądze a ten tytuł? Jeśli nie chcesz ściągać dema, obejrzyj trailer A Reckless Disregard for Gravity. Jeśli lubisz sporty ekstremalne, z pewnością przekona Cię on do zapłacenia za pełną wersję tej gry. A ponieważ demo A Reckless Disregard for Gravity jest za free, radzimy najpierw przetestować je.

Jako ze jest to nowa produkcja, będzie działać płynnie z najnowszymi systemami operacyjnymi. Możesz więc grać w A Reckless Disregard for Gravity mając Windows 7, a także Vista czy XP. Póki co nie ukazały się żadne kody A Reckless Disregard for Gravity, nie wydany został również żaden patch A Reckless Disregard for Gravity. Jeśli jednak kiedykolwiek ukażą się, będą dostępne na naszych stronach za darmo.

A Reckless Disregard for Gravity  to gra akcji dla miłośników sportów ekstremalnych. Jeśli zaliczasz się do nich, pobierz demo i skacz!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: AaaaaA!!! - A Reckless Disregard for Gravity

dodał: ~JAK TO POBRAĆ , 20.10.2015

JAK TO POBRAĆ!!?!?!?!?!??!

dodał: pawelrakoczy14 , 04.11.2011

Świetna gra POLECAM!!

Zręcznościowe