Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Xpand Rally

Kategoria: Wyścigi
Producent: Techland
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.08.2009
Rozmiar: 154.37MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 5281

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Xpand Rally

  • Pentium III 1.3 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza),
  • 1.3 GB HDD
Opis - Xpand Rally
Lubisz dobre wyścigi? A co powiesz na dobre rajdy? Są nieco ciekawsze niż jeżdżenie po torach – jazda wśród dzikiej natury dostarcza niezapomnianych emocji. Jedną z gier, dzięki którym możesz doświadczyć tego typu rozrywki jest Xpand Rally, wydany w 2004 roku i po dziś dzień cieszący się uznaniem graczy. Czy zasłużonym? Sprawdź samemu – mamy dla Ciebie demo Xpand Rally do pobrania.
Download Xpand Rally w wersji demonstracyjnej jest bezpłatny, a umożliwi Ci przetestowanie zabawy w trybie single player. Masz tu luźne wyścigi oraz kampanię. Demo Xpand Rally pozwoli Ci na wypróbowanie mechaniki gry, modelu jazdy oraz zniszczeń, a także umożliwi zobaczenie dostępnych w grze wozów. Pobierz Xpand Rally demo, aby zobaczyć również możliwości tuningu pojazdów. Zarabiasz na to poprzez zajmowanie dobrych miejsc w kolejnych wyścigach. Download Xpand Rally w wersji demonstracyjnej umożliwi Ci również ocenienie oprawy audiowizualnej tego tytułu. Oczywiście w pełnej wersji zabawy dochodzi tryb muli playera, dzięki któremu masz okazję zmierzyć się na trasie z wirtualnymi kierowcami z całego świata.
W naszym kraju wydano Xpand Rally po polsku. Jeśli kupisz pełną wersję gry, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Xpand Rally, bowiem od razu otrzymasz Xpand Rally pl. Jeśli zaś nie masz ochoty na ściągnięcie wersji demonstracyjnej Xpand Rally za darmo, może zainteresuje Cię oficjalny trailer Xpand Rally, który znajdziesz w wielu miejscach sieci. Możesz dzięki niemu zobaczyć przebieg rozgrywki oraz jej oprawę audiowizualną, która jest dość miła dla oka.
Do pełnej wersji gry potrzebny Ci będzie patch Xpand Rally. Znajdziesz go na naszych stronach. Jeżeli masz ten tytuł, ściagnij łatkę Xpand Rally za free. Mamy tak edytor samochodów – download edytora Xpand Rally jest całkowicie darmowy. Pobierz go, aby modyfikować samochody i tworzyć nowe. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Xpand Rally mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Warto zaznaczyć, że istnieje tylko wersja PC Xpand Rally – konwersja na konsole nie jest planowana.
Jeśli zaś sama rozgrywka sprawia Ci problem, odnajdziesz w Internecie kody do Xpand Rally. Oczywiście kody Xpand Rally dostępne są dla każdego za darmo. Oczywiście kody Xpand Rally mają zastosowanie wyłącznie w singlowym trybie zabawy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Xpand Rally