Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

X-Motor Racing

Kategoria: Wyścigi
Producent: Exotypos
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 09.06.2009
Rozmiar: 71,6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 2093

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - X-Motor Racing

  • DirectX 9c
  • procesor 1700 Mhz
  • 512 MB RAM
  • karta graf. 128 MB DX9 (Radeon 9800 lub lepsza)
  • 600 Mb HDD 

Opis - X-Motor Racing

Pobierz darmowe demo gry wyścigowej X-Motor Racing!

X-Motor Racing to gra wyścigowa stworzona z myślą o miłośnikach szybkich wyścigów. Oprócz samych emocji związanych z wyścigami otrzymujemy tu także narzędzia do tworzenia własnych torów i wozów. W pełnej wersji gry dostępnych jest pięć torów profesjonalnych, pięć szlaków terenowych oraz jeden tor testowy. Pobierz darmowe demo gry, aby poczuć przedsmak emocji!

Wersja demonstracyjna gry ukaże Ci jej możliwości - możesz ścigać się tu zarówno z komputerowymi oponentami, jak i innymi żywymi graczami w wersji multiplayera. Choć gameplay jest w nieco arkadowym stylu, to jednak fizyka oddana jest całkowicie realistycznie - o czym możesz przekonać się samemu, pobierając demo X-Motor Racing.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: X-Motor Racing