Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WRC: FIA World Rally Championship

Kategoria: Wyścigi
Producent: Milestone
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.10.2010
Rozmiar: 941 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3526

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - WRC: FIA World Rally Championship

Pentium IV 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki z 512 MB (GeForce 6600 lub lepsza), Windows XP/Vista/7
Opis - WRC: FIA World Rally Championship
WRC: Fia World Rally Championshiop to oficjalna gra rajdowych mistrzostw świata. Jak więc nie trudno się domyślić, będziemy mogli zasiąść za kierownicą jednego z wozów przemierzających bezdroża świata. Rajdów jest dokładnie trzynaście i odwiedzamy w nich takie kraje jak Szwecja, Meksyk, Jordania czy Turcja. Nie jest co prawda możliwy download WRC za darmo, mamy jednak na stronie wersję demonstracyjną tej produkcji, która pozwoli zapoznać się z dwoma pojazdami oraz dwoma trasami.

Co warto zauważyć, mamy tu nie tylko prawdziwe lokacje i samochody, ale także prawdziwych kierowców. Co się tyczy aut, jest dwadzieścia różnych modeli – od Citroena C4 i Focuas po Abarth Punto S2000. Demo WRC nie ukaże graczom najważniejszego trybu, czyli Kariery, w którym zaczynamy od drugorzędnych zawodów, a naszym celem jest dostanie się na szczyty światowych rankingów. Oprócz tego są tu inne tryby zabawy, jak walka z czasem – czyli bicie rekordów szybkości przejechania danej trasy – czy też tryb, który wielu graczy lubi najbardziej, a więc mulitplayer. Co warto zaznaczyć, w Multi możemy bawić się przez sieć, jak i w trybie hot seat, czyli na jednym komputerze czy konsoli.

Tu wypada dodać, ze wydano WRC 2010 na PC, Xbox 360 i PS3. W każdym wydaniu reguły są te same, taki sam model uszkodzeń pojazdu i jazdy. Na sąsiedniej stronie naszego portalu znajduje się gameplay WRC 2010, który pokazuje, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Polecamy obejrzenie go podczas pobierania wersji demo gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: WRC: FIA World Rally Championship