Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WRC 3: FIA World Rally Championship

Kategoria: Wyścigi
Producent: Black Bean Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.05.2014
Rozmiar: 1.23 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 310

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - WRC 3: FIA World Rally Championship

WRC 3: FIA World Rally Championship to kolejna już odsłona niezwykle udanej gry wyścigowej spod skrzydeł studia Black Bean Games. Całość, jak sama nazwa wskazuje, traktuje o najpopularniejszej na świecie serii rajdów samochodowych. Najnowsza część może pochwalić się kilkoma dość istotnymi zmianami w stosunku do poprzedniczek. Mamy tutaj przede wszystkim do czynienia z zupełnie nowym, wydajnym silnikiem graficznym, dzięki któremu gra wygląda bardzo realistycznie.

Głównym trybem gry jest Sezon Rajdowy WRC, gdzie przyjdzie nam ścigać się wybranym autem w serii najpopularniejszych rajdów samochodowych zdobywając po drodze jak największą ilość punktów. W trzeciej odsłonie mamy do dyspozycji dwie nowe klasy aut: Class 1 oraz Class 2. Dostępny jest także tryb pojedynczego przejazdu oraz multiplayer, który umożliwia ściganie się z graczami z całego świata. Twórcy postarali się o to, by w grze znalazły się prawdziwe, licencjonowane trasy oraz większość jeżdżących w rajdach, licencjonowanych aut. Dzięki temu WRC 3: FIA World Rally Championship wydaje się jeszcze bardziej realistyczna. Tytuł godny polecenia każdemu fanowi gier wyścigowych.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: WRC 3: FIA World Rally Championship