Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WRC 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Milestone
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 27.10.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - WRC 2

Dwurdzeniowy procesor 2.4 GHz,

2 GB pamięci RAM (4 GB pamięci mogą okazać się przydatne gdy używamy Windows Vista lub 7)

Karta graficzna nVidia GeForce 9800 lub wydajniejsza (musi posiadać przynajmniej 512 MB pamięci)

5.5 GB miejsca na dysku

Opis - WRC 2

Za sprawą WRC 2, już drugi raz możemy uczestniczyć w mistrzostwach WRC. Gra posiada pełną licencję na sezon 2011. Dzięki temu możemy poczuć się jak na prawdziwym rajdzie, rywalizując z takimi kierowcami jak Loeb czy Hirvonen. Oczywiście mamy możliwość wcielenia się, w dowolnego z uczestników tego cyklu wyścigowego.

Lista dostępnych w grze modeli samochodów, obejmuje nawet auta wykorzystywane w mniej prestiżowych seriach wyścigowych. Jest ona naprawdę obszerna, dzięki czemu żaden gracz nie powinien mieć problemu, ze znalezieniem odpowiedniego pojazdu. Trasy dostępne w WRC 2 stanowią wierne odzwierciedlenie odcinków, na których rozgrywane są prawdziwe rajdy.

W związku z tym możemy odwiedzić kraje takie jak Grecja, Hiszpania czy Wielka Brytania, goszczące regularnie uczestników jednej z najbardziej prestiżowych serii wyścigowych. Tryby rozgrywki obejmują karierę, która pozwala brać czynny udział w rozwoju naszego kierowcy, począwszy od pierwszych kroków, jakie stawia na drodze do mistrzostwa świata. Wcielamy się w zawodnika, który startując w niższych seriach wyścigowych, walczy o angaż w jednym z zespołów biorących udział w rajdach WRC. Możemy jednak też podjąć rywalizację z czasem, na wybranych trasach lub uczestniczyć w akademii, która pozwoli podnieść nasze umiejętności. Jeśli uznamy, że jesteśmy już wystarczająco dobrzy, możemy spróbować podjąć rywalizację z innymi graczami w trybie multiplayer ,który dostarczy wielu emocji i pozwoli przekonać się, jak wiele brakuje nam jeszcze do najlepszych.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: WRC 2

dodał: ~idioci , 19.06.2016

super nie da sie pobrac

dodał: romejo11 , 12.11.2011

super