Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Truck Racing by Renault Trucks

Kategoria: Wyścigi
Producent: Game Seed
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.10.2010
Rozmiar: 384 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2317

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Truck Racing by Renault Trucks
Truck Racing by Renault Trucks to tytuł, który z pewnością zainteresuje miłośników wszystkich nietypowych wyścigów. Pojazdami, jakie występują podczas zabawy, są ciągniki siodłowe, a jak sama nazwa wskazuje – wszystkie modele pochodzą ze stajni Renault. Trzeba też zauważyć, że koncern ten finansował grę. A czy warto zainteresować się tą pozycją? Autorzy postanowili oddać realistycznie zawody, dzięki temu zarówno model jazdy, jak i zniszczeń czy też sama fizyka, oddane są na dobrym poziomie.

Download Truck Racing by Renault Trucks może zająć dłuższą chwilę – to ponad 300 MB do pobrania z sieci. Po instalacji gra zajmuje ok. 400 MB. Otrzymujemy w niej możliwość prowadzenia Renault Premium Dxi13, którego możliwości przetestujemy na kilku odmiennych trasach. Darmowe gry samochodowe nie kojarzą się z wysokiej jakości grafiką – czy ten tytuł potwierdza regułę? W galerii przy tym opisie znajdują się obrazki z gry – można to ocenić samemu.

Podczas zabawy mamy tryb singlowy, jednak najwięcej satysfakcji dadzą wyścigi z żywymi rywalami, co umożliwia tryb multipalyera. Dostępny za darmo Truck Racing by Renault Trucks potrafi przyciągnąć na wiele godzin i emocje są tu nie mniejsze niż w innych, płatnych tytułach. Istnieje w Internecie sporo stron poświęconych temu tytułowi, gdzie można nie tylko zyskać bezcenne rady o wygrywaniu zawodów, ale również umówić się na wyścigi.

Na koniec dodamy, że na naszych stronach znajdują się także inne gry wyścigowe za darmo. Zapraszamy do przejrzenia zawartości działu WYŚCIGI w kategorii Freeware.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Truck Racing by Renault Trucks