Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trackmania Nations Forever

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Nadeo
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Trackmania Nations Forever

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza),
  • 1.5 GB HDD,
  • Windows 2000/XP/Vista
Opis - Trackmania Nations Forever

Trackmania Nations Forever to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych, która imponuje swoim rozmachem i ilością oferowanych możliwości. Seria ta zdobyła sobie uznanie setek tysięcy graczy z całego świata, o czym świadczą niezliczone strony fanowskie oraz ukazujące się cały czas dodatki. Chcesz przekonać się, co ludzie w tym widzą? Nic prostszego, mamy bowiem dla Ciebie Trackmania Nations Forever za free. Nie, to nie pomyłka. Downlaod Trackmania Nations Forever w pełnej wersji jest całkowicie darmowy!

A czy warto ściągać ten tytuł? Najprościej byłoby napisać” pobierz Trackmania Nations Forever, a sam się przekonasz”, jednak warto wiedzieć, co się pobiera. Zacznijmy od tego, ze choć wydano w naszym kraju Trackmania Nations Forever po polsku, nie jest to wersja Trackmania Nations Forever pl. Jednak wystarczy tylko podstawowa znajomość angielskiego, aby świetnie się bawić. Masz tu wyścigi na kilkudziesięciu różnych trasach, dziesiątki wozów do wyboru oraz przeróżne tryby zabawy, włącznie z kaskaderskimi wyczynami. Oczywiście Trackmania Nations Forever jest w 3D, dzięki czemu wygląda to naprawdę świetnie. Możesz obejrzeć w sieci trailery gry, nadto możesz przyjrzeć się obrazkom z gry zamieszczonym w galerii przy tym tekście.

Dodatkową atrakcja Trackmania Nations Forever jest edytor tras, dzięki któremu możesz zaprojektować własne tory. Znajdziesz w sieci również niejeden mod Trackmania Nations Forever, a także mapy oferowane przez innych użytkowników (wystarczy wpisać w wyszukiwarce „Trackmania Nations Forever” maps). Możesz również mzienić skin Trackmania Nations Forever – w internecie i na stronie wydawcy jest ich wiele.

Warto zauważyć, że ukazała się tylko wersja PC Trackmania Nations Forever. Możesz używać Trackmania Nations Forever mając Windows 7, Vista i XP. Mogą tez brać udział w zabawie w Trackmania Nations Forever użytkownicy systemu Linux.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Trackmania Nations Forever

dodał: niklo99 , 26.02.2010

super gierka mam pełną polską wersję językową

dodał: ~babe , 27.12.2009

4

dodał: ~benat , 27.12.2009

4

dodał: ~diu , 10.11.2009

czad gierka poolecam

dodał: ~hhhjjh , 31.10.2009

h