Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trackmania 2: Canyon

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Wyścigi
Producent: Nadeo
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 18.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Trackmania 2: Canyon

Dwurdzeniowy procesor 1.5 GHz

RAM: 1 GB RAM (2 GB w przypadku posiadania systemu Vista lub 7)

Karta graficzna nVidia GeForce 6800 lub wydajniejszy model (karta powinna posiadać 256 MB pamięci)

1.5 GB miejsca na dysku

Opis - Trackmania 2: Canyon

Trackmania 2: Canyon jest kolejną odsłoną szalonych wyścigów samochodowych. Model rozgrywki pozostał właściwie taki sam jak w poprzednich częściach, ponownie jest więc czysto zręcznościowy. W grze nie znajdziemy właściwie nic z realizmu.

Nadal najważniejsze jest jak najbardziej efektowne, pokonywanie wymyślnych tras. Często więc będziemy wchodzić w poślizgi, oraz wykonywać nieprawdopodobne ewolucje. Gra skupia się, na pełnym wykorzystaniu naszych umiejętności. Przez przeciwników przenikamy, więc nie musimy obawiać się kolizji z rywalem, która zniweczy nasz trud. Sterowanie pojazdem jest naprawdę proste, opiera się właściwie tylko na czterech klawiszach.

W Trackmania 2: Canyon pojawia się model zniszczeń, który jednak ogranicza się jedynie do uszkodzeń wizualnych, które nie wpływają na osiągi naszego samochodu. Ścigać możemy się zarówno samotnie, jak też z wraz z innymi graczami. Nowością jest możliwość gry na jednym komputerze z innym graczem, dzięki opcji podzielenia ekranu. Fanów z pewnością ucieszy rozbudowany edytor tras, który teraz daje jeszcze większe możliwości tworzenia. Oferuje on nawet specjalny język skryptowy, który z pewnością wykorzystają zaawansowani gracze. Oprawa graficzna Trackmania 2: Canyon została znacznie udoskonalona. Gracze mogą teraz podziwiać pełne detali trasy, realistyczne animacje oraz efekty świetlne. Przy okazji, gra została też bardzo dobrze zoptymalizowana. Nawet najbardziej rozbudowane poziomy, ładują się bardzo szybko a animacja jest płynna, nawet gdy w rozgrywce uczestniczy wielu graczy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Trackmania 2: Canyon

dodał: ~Mateusz Krzywous , 02.05.2010

jak to się pobiera?bo gdy klikam "Pobierz"to wtedy ukazuje opis a nie pobiera

dodał: ~robertlepka , 24.03.2010

super gra

dodał: ~lol , 11.03.2010

hohoho ludzie kocham trackmanie od 5 lat! :D fajnie nareszcie będzie można stworzyć własne elementy. moja pierwsza rzeczą będzie WIELKA PĘTLA