Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trackmania

Kategoria: Wyścigi
Producent: Nadeo
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 14.10.2009
Rozmiar: 135.86MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1553

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Trackmania

  • Procesor 450MHz,
  • 64MB RAM,
  • 16MB Karta graficzna AGP

Opis - Trackmania

Trackmania to tytuł, jaki z pewnością doskonale znają miłośnicy wyścigówek. Dlaczego? Powodów jest wiele – pierwszy z brzegu to taki, że możemy samodzielnie zaprojektować trasę wyścigu, zaś podczas niego otrzymujemy również zadania specjalne. Jednak nie będziemy się o tym rozpisywać, ponieważ jest możliwy download Trackmania w wersji demonstracyjnej. Gra przeznaczona jest wyłącznie na komputery osobiste, pograsz więc w Trackmania na PC.

Wersja demonstracyjna Trackmania za free da Ci świetny pogląd na cała grę. Masz tu do wyboru liczne trasy i samochody, którymi możesz sterować iw wykonywać zarazem popisy kaskaderskie. Masz tu trzy dostępne krajobrazy: skalista pustynia, obszary wiejskie oraz zima. Demo pozwoli Ci na przetestowanie ich i ocenienie modelu jazdy. Oczywiście mamy w Trackmania pełne 3D, dzięki któremu zabawa jest przednia i prezentuje się atrakcyjnie pod względem wizualnym. Dodatkowo w sieci znajdziesz skin Trackmania.

W sieci można znaleźć masę dodatków do tej gry. Trafi się niejeden mod Trackmania, znajdziesz również dodatkowe mapy do Trackmania. Gra ma już kilka lat, jednak bez problemy pograsz w Trackmania na Windows 7, nie będzie również problemów z używaniem Trackmania na Vista czy XP. W naszym kraju wydano Trackmania po polsku, więc po nabyciu pełnej wersji nie będzie Ci trzeba ani znajomości języka ani spolszczenia, bowiem dostaniesz od razu Trackmania pl.

Warto zauważyć, że powstała Trackmania pod Linux, więc użytkownicy tego systemu operacyjnego mogą również brać udział w zabawie. Oczywiście mamy tu tryb multiplayera, dzięki któremu zabawa staje się jeszcze bardziej emocjonująca.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Trackmania