Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TOCA Race Driver 3

Kategoria: Wyścigi
Producent: Codemasters Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 22.09.2011
Rozmiar: 131.63 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1112

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - TOCA Race Driver 3

Procesor taktowany zegarem 2.4 GHz

512 MB pamięci RAM

Karta graficzna nVidia GeForce 4 lub wydajniejsza (powinna mieć przynajmniej 64 MB pamięci)

7 GB miejsca na dysku

Opis - TOCA Race Driver 3

Serię TOCA Race Driver zawsze charakteryzował, bardzo wysoki poziom realizmu. Wprawdzie z tego powodu, poprzednie części cyklu wyróżniały się niezwykle wyśrubowanym poziomem trudności, jednak właśnie to docenili gracze na całym świecie.

Nie inaczej jest w przypadku kolejnej odsłony. Autorzy ponownie postarali się, udoskonalić, już sprawdzone rozwiązania. Rozwinięto więc tryb kariery, który tym razem pozwala nam wyspecjalizować się, w określonym rodzaju wyścigów. Jednak jego główne założenia, nadal pozostają takie same. Ponownie więc pokierujemy losami młodego, ambitnego kierowcy chcącego osiągnąć jak najwięcej w sportach motorowych.

W TOCA Race Driver 3 jeszcze prościej jest zepsuć samochód. W tej części serii musimy uważać, nawet na takie aspekty jak zużywające się opony, które z każdym okrążeniem będą zapewniały coraz mniejszą przyczepność. Istotny jest też poziom benzyny, gdy zacznie niebezpieczne spadać powinno nas to niepokoić, jednak z drugiej strony zapewni nam lepsze osiągi, gdyż auto będzie lżejsze. Jak więc widać, realizm w grze osiągnął całkiem nowy poziom, na który ciężko będzie wznieść się konkurentom. W TOCA Race Driver 3 znacznej poprawie uległy umiejętności naszych przeciwników. Teraz zachowują się oni na torze, w dużo bardziej przemyślany sposób. Gracze z pewnością, zwrócą też uwagę na oprawę graficzną, która kolejny raz została udoskonalona, tak by jak najwierniej przedstawiać wydarzenia na ekranie. Bogactwo tras oraz modeli samochodów, które cechowało wcześniejsze części, występuje również w TOCA Race Driver 3. Dzięki temu oraz innym sprawdzonym rozwiązaniom, z pewnością nuda z tym tytułem nam nie grozi.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: TOCA Race Driver 3